Agroekológia

Ako odstrániť mravce z kuchyne - totálna organická likvidácia - bez jedov

Ako odstrániť mravce z kuchyne - totálna organická likvidácia - bez jedov
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Touto metódou odstraňujeme mravce z nášho domu bez použitia jedov. Jednoducho kukuričná múka alebo polenta a kyselina boritá, čo je prášok, ktorý sa kupuje v lekárňach. Túto návnadu prenesú mravce do hniezda a zabije všetky larvy.

Kliknutím sem zobrazíte video

Keď prší, moja záhrada sa zaplavuje a spolu so záhradou sa zaplavujú aj mraveniská. Potom je tu exodus mravcov, ktorí hľadajú vyššiu a suchšiu zem, kde by sa ukryli, a nemajú lepší nápad, ako sa presťahovať do môjho domu.

Keď sú vo vnútri, objavia raj! KUCHYŇA!!! Suché, teplé a plné pokušení. Takto raz večer idem do kuchyne napiť sa vody a nájdem omrvinky chleba, stojace a hýbu sa okolo pultu, všetky omrvinky v rade, čo katastrofa !

Plné hladných mravcov.

Keď sa to stane, mám recept mojej prababičky, kyselinu boritú! veľký spojenec v boji proti mravcom a švábom (na ktorých som hrdý, že ma nikdy nenavštívili v mojom dome)

Kyselina boritá je skvelá! pretože nemá zápach a mravce ho nepoznajú. A ak sa zmieša v malých množstvách, odnesú to do mraveniska, aby nakŕmili larvy, čím zničia celú kolóniu

Tajomstvom úspechu je trpezlivosť. Musíte dať trochu kyseliny boritej, aby si to mravce nevšimli. Ak dáme veľa, mravce si všimnú, že ich táto potrava zabíja a prestanú ju jesť. Ak dáme málo, kým zistia, bude už neskoro

Hlavný recept sú jednoducho 2 polievkové lyžice vriacej vody, vo vode rozpustite 1/8 polievkovej lyžice kyseliny boritej a primiešajte 2 polievkové lyžice polenty, aby vznikla pasta.

Túto pastu umiestnite blízko mraveniska. Keď všetko zjedia, niekoľkokrát doplníte, kým mravce nezmiznú. Ak budete trpezliví, o pár týždňov nebudete mať vo svojom dome viac mravcov.

Je dôležité, aby deti a psy nejedli túto návnadu. Hoci kyselina boritá nie je toxická, môže vás bolieť brucho.

Šťastie!!!!

Iné videá o kontrole mravcov

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: