Tipy do záhrady

Fľaše, ktoré vodu za vás

Fľaše, ktoré vodu za vás
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Pomoc pri zalievaní kvetináčov, ktoré potrebujete
a o 0 eur a veľa zábavy.

FĽAŠE

Každé leto sa stále opakuje rovnaká situácia a ak je vaša záhrada podobná tej mojej, sú chvíle, keď sa zdá, že je úplne jedno, koľko polievate, všetko je suché, vzduch, zem… A najhoršie na tom všetkom je, že ak budete stále viac a viac zalievať, určite zničíte rastliny alebo ak budete musieť ísť jeden deň von, na druhý deň ich nájdete roztopené slnkom. Vždy sa nájde nejaké zariadenie, ktoré vám budú chcieť predať online alebo v záhradkárstve, s meračmi a všetkým veľmi elektronickým. Ale prečo kupovať, keď to už máte doma?

Veci, ktoré budete potrebovať:
- Fľaša(y) vína alebo podobné – Smädné rastliny v lete

Technika je jednoduchá, naplňte fľašu vodou a rýchlo ju otočte tak, aby hrdlo smerovalo nadol a zapichnite ju do zeme, ani nie blízko samotnej rastliny, aby ste neporušili korene

Make-Wine-Bottle-Plant-Waterer-Step-8
Pôda navlhne podľa potreby v závislosti od úrovne vlhkosti, ktorú už má, takže tento trik môže zachrániť vaše rastliny z jedného dňa na druhý alebo dokonca udržať pravidelnú vlhkosť počas celého leta.
Funguje to najmä s rastlinami v okennom truhlíku, v črepníkoch, v osobných záhradno-balkónových vynálezoch alebo aj v bežnej záhrade, kde je veľa slnka a rastliny sú obzvlášť smädné. Ak ich používate vo svojom sade a/alebo záhrade a nechcete, aby to deň po fľaške vyzeralo ako štvorec, riešením môže byť použitie veľkých rastlín, ktoré fľaše skryjú, zaobstarajte si fľaše zelenej farby alebo hnedé, ktoré sa prelínajú s farbami záhrady Nepijete víno? Určite ich dostanete od priateľa, reštaurácie alebo dokonca od nejaký iný nápoj, ktorý máte radi, dôležité je, že má tenký, dlhý a pevný krk. Zelené nápady, ktoré pomôžu planéte a sebe.

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: