Tipy do záhrady

Ako si vyrobiť prírodný osviežovač vzduchu bez toxických látok

Ako si vyrobiť prírodný osviežovač vzduchu bez toxických látok
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

V súčasnosti prebieha veľká spoločenská mobilizácia, aby úrady lepšie regulovali komerčné osviežovače vzduchu, ktoré dávame do našich domovov, vozidiel, na pracoviská atď. keďže tieto komerčné osviežovače vzduchu zvyčajne obsahujú veľmi toxické a znečisťujúce látky pre naše zdravie a zdravie planéty, ako sú benzén, ftaláty a formaldehyd, okrem iných vysoko škodlivých látok.

dsc01682

Toto všetko bolo odhalené po tom, čo OCU (Organizácia spotrebiteľov a používateľov) zverejnila štúdiu varujúcu, že mnohé komerčné domáce osviežovače vzduchu obsahujú skutočne toxické látky.Túto štúdiu podporujú ďalšie podobné štúdie po celom svete. V tomto článku sa však nechceme venovať temným a zlovestným efektom, ktoré stoja za jahodovou vôňou, ktorú sme si dali do detskej izby a ktorú sme nevinne kúpili v módnom centre. Nie, naším zámerom je poskytnúť vám inú perspektívu, iný spôsob konzumácie osviežovačov vzduchu bez toho, aby ste sa pripravili o ich používanie.

dsc01689

Dobrou správou je, že existujú prírodné osviežovače vzduchu, ktorých zloženie rešpektuje naše zdravie a zdravie životného prostredia. Tieto prírodné osviežovače vzduchu sa ľahko vyrábajú a predstavujú efektívnu, ekonomickú a ekologickú alternatívu. Stačí mať dostatok motivácie venovať pár minút výrobe vlastného domáceho a prírodného osviežovača vzduchu.

Osviežovač vzduchu, ktorý Atrevete Con Ana neučí v tomto videu, je zdravou a ekologickou alternatívou k bežným komerčným osviežovačom vzduchu, pretože je jednoducho zložený z vody, alkoholu a esenciálneho oleja. Takže áno, pokojne si môžete prevoňať svoj domov. Komentujte, čo si myslíte o tomto zelenom nápade

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: