Životné prostredie

Aké zdravotné výhody by boli všetky autá elektrické?

Aké zdravotné výhody by boli všetky autá elektrické?
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Aké zdravotné prínosy by mali všetky autá ísť na elektrický pohon? The American Lung Association (American Lung Association)nedávno zverejnila správu o tom, ako používanie spaľovacích automobilov ovplyvňuje naše zdravie, pretože ak máte stále pochybnosti, používanie vozidiel so spaľovacím motorom ovplyvňuje nielen zdravie planéty, ak nie všetkých obyvateľom planéty a konkrétnejšie tým, ktorí žijú vo veľkých mestách.

elektrické auto

Keďže vlády niekedy rozumejú iba ekonomickým číslam, vypočítajú, že by sme mohli ušetriť viac ako 30 miliárd eur na ochoreniach a liečbe odvodenej od CO2, ktorý každý deň vdychujeme. Správa analyzuje, ako by to ovplyvnilo zdravie, keby všetky autá predávané v Spojených štátoch boli elektrické vozidlá, čo je situácia, ktorá podľa odhadov nastane v roku 2050, keď vypočítajú, že 65 % áut bude 100 % elektrických. .

Donedávna boli pre spotrebiteľa známe len ekonomické výhody používania týchto vozidiel do vrecka, no toto združenie nám hovorí čísla, o ktorých sa až tak veľa nevedelo o výhodách používania el. vozidlá mali pre zdravie poskytujúce viac než mrazivé údaje o škodách na zdraví v dôsledku zlej kvality ovzdušia v hodnote týchto 33 miliárd eur.

  • 109 637 astmatických záchvatov
  • 220 199 pracovných dní stratených v dôsledku ochorenia dýchacích ciest
  • 2 580 predčasných úmrtí
  • 1 895 infarktov
  • 1 868 návštev na pohotovosti a/alebo hospitalizácií

čo-by si chcel-čítať o-rozvíjajúcom sa-elektrickom aute

Správa dospela k záveru, že v záujme urýchlenia procesu zmeny sa musia naďalej zachovať daňové stimuly a pomoc na nákup elektrických vozidiel s cieľom urýchliť proces zmeny, hoci sa odhaduje, že v krajinách Napríklad v Holandsku a Nórsku sa predaj elektrických vozidiel odhaduje dlho pred rokom 2050. Dúfame, že budeme pokračovať v čítaní ďalších zelených nápadov, ako sú tieto, ktoré nás povzbudzujú k ďalšiemu vytváraniu udržateľnejšieho sveta.

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: