Tipy do záhrady

Ako vyčistiť pľúca za tri dni

Ako vyčistiť pľúca za tri dni
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Mnoho ľudí žije svoj život so zdravými pľúcami alebo si to mnohokrát myslí, iní prepadnú zlým návykom, ako je fajčenie, ale aj tí prví môžu mať „špinavé“ pľúca kvôli znečisteniu, ktoré dýchať denne v mestách alebo na pracoviskách.

pľúc

Tu vám zanechávame jednoduchý „režim“, ktorý môžeme použiť raz za rok na prečistenie pľúc, tri dni tohto režimu, aby sme pľúcam dopriali potrebnú očistu.

Všetky mliečne výrobky sú odstránené dva dni pred začatím čisteniaMliečne výrobky môžu zasahovať do procesu detoxikácie, pretože telo ich pomaly trávi. Telo sa musí zbaviť toxínov z mliečnych výrobkov dlho predtým, ako začne čistiť pľúca.

Vypite 1 šálku laxatívneho bylinného čaju pred spaním večer pred prvým dňom režimu. Tým sa uvoľní systém toxínov v črevách, ktoré môžu mať sklon k zápche. Počas čistenia by sa pľúca nemali preťažovať zámkami na žiadnej časti tela.

2 celé citróny vytlačte do 300 mililitrov vody pred raňajkami. Pripravíte sa tak na trávenie alkalizujúcich potravín, ktoré napomáhajú regenerácii pľúc.

Výhody citrónu na chudnutie-2

Vypite 300 mililitrov grapefruitovej šťavy v čase občerstvenia Ak sa vám nepáči chuť šťavy, zmiešajte ju s fľašou minerálnej vody alebo ju nahraďte ananásovou šťavou. Tieto šťavy obsahujú prírodné antioxidanty, ktoré podporujú zdravý dýchací systém.

grapefruit-kalórie

Vypite 300 mililitrov čistej mrkvovej šťavy medzi raňajkami a obedom. Mrkvová šťava pomôže alkalizovať krv počas 3-dňovej očisty.

mrkva_1

Na obed by ste mali vypiť 400 mililitrov šťavy bohatej na draslík Draslík je silná látka, ktorá pôsobí ako tonikum na čistenie, keď prijímaný v tekutej forme. Môžeme si urobiť výbornú mrkvovú, zelerovú, špenátovú, petržlenovú šťavu.Dokonca aj pestrá šťava spájajúca všetky tieto ingrediencie.

banán

a na konci dňa vypite pred spaním 400 mililitrov brusnicového džúsu. Pomáha bojovať proti baktériám v pľúcach, ktoré môžu spôsobiť infekcie. Čučoriedky sú silné antioxidanty.

čučoriedky_1

Starostlivosť o telo a cvičenie

Kúp s horúcou vodou každý deň na 20 minút. Je dôležité umožniť telu, aby čo najviac strácalo toxíny potením.

Raz deň kráča svižne. Chôdza podporuje zdravé dýchanie. Pri chôdzi sa sústreďte na pomalé a úplné dýchanie. Rytmus je zachovaný. Snažte sa ho udržiavať v zelených oblastiach, ďaleko od veľkých miest

Umiestnite 5 až 10 kvapiek eukalyptu do horúcej vody. Potom si položte suchý uterák na zátylok a vdýchnite naparujte, kým voda už nie je horúca. Vlastnosti oleja a pary môžu pomôcť uvoľniť hlieny.

Môže byť veľa vecí, ktoré si v tomto režime čistenia pľúc nemôžete dovoliť. Ak je to váš prípad, držte sa týždeň mrkvovej šťavy, brusnicovej šťavy a chôdze. Toto sú tri piliere spolu s:

  • Nefajčiť
  • Vyhýbajte sa kofeínu
  • Poraďte sa so svojím lekárom
zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: