Tipy do záhrady

Ako ekologicky zlikvidovať baktérie z kuchyne

Ako ekologicky zlikvidovať baktérie z kuchyne
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Kuchyňa, to teplé a známe miesto, kde trávime veľkú časť času doma a kde pripravujeme jedlo, ktoré budeme jesť my a naši blízki. Je to však jedno z miest v dome, kde sa nachádza viac mikroorganizmov A v kuchyni, najmä utierky, Utierky a špongie sú autentické oázy pre baktérie, pretože majú vysokú úroveň vlhkosti (najmä utierky a špongie), okrem toho, že sú v teplom prostredí a majú zvyšky biopotravín, ktoré im slúžia ako jedlo a podporovať ich šírenie.V skutočnosti niektorí vedci tvrdia, že v týchto kuchynských doplnkoch je viac mikroorganizmov ako v záchode. Tieto maličké bytosti nie sú všetky zlé, hoci niektoré z tých, ktoré môžeme nájsť v našich látkach, špongiách a handrách, sú escherichia coli alebo staphylococcus aureus a môžu byť nebezpečné.

Baktérie_na_doskách na sekanie

Preto je vhodné z času na čas toto príslušenstvo dezinfikovať a bezpečný, jednoduchý a ekologický spôsob je to, čo vám dnes predstavujeme v tomto videu z kanála Atrévete con Ana. uvidia, ako sa za pár minút a veľmi jednoduchým spôsobom bez použitia abrazívnych alebo toxických produktov (ako je chlór, bielidlo a pod., ktoré znečisťujú vodu a poškodzujú životné prostredie) dokážu týchto neželaných hostí zbaviť, pomocou spotrebiča, ktorý sa nachádza takmer vo všetkých našich kuchyniach.: mikrovlnná rúra.

kvalifikáciu

Robiť to pravidelne je skvelý zvyk, a preto sa chceme o túto jednoduchú metódu podeliť s vami všetkými. Dúfame, že sa vám bude páčiť.

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: