Tipy do záhrady

5 tipov pre začínajúcich bylinkárov

5 tipov pre začínajúcich bylinkárov
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

5Hboristi

Toto je 5 malých tipov pre tých, ktorí sa začínajú zaujímať o svet bylinkárstva a prírodných liečiv, nie sú na prvý pohľad veľký problém, ale v z dlhodobého hľadiska si vás ponechajú a pripomenú vám najzákladnejšie princípy a váš počiatočný záujem o tento svet.

1.- Zistite prečo.

Prečo sa chcete začať učiť o bylinkách? Chcete jednoducho vedieť pár vecí, nejaké lieky, základné veci… alebo chcete zmeniť svoj život v snahe o prirodzené zdravie? To sú extrémy, normálne by bolo zapadnúť niekde medzi. Ale je dobré vedieť, kam sa vrátiť, keď sa „stratíte“.

2.- Naučte sa

V závislosti od vášho „prečo“ sa možno budete musieť dozvedieť o rastlinách. Ak ste tu pre niekoľko jednoduchých tipov a riešení, na internete sú tisíce stránok, kde nájdete všetky informácie, ktoré chcete.Ak sa chcete tejto téme ponoriť hlbšie, existuje niekoľko veľmi zaujímavých kníh a kurzov po celom svete, v ktorých vás naučia vlastnosti rastlín, recepty a rôzne spôsoby, ako ich nájsť a zachovať.

3.- Nech je to jednoduché

Nebláznite a nezbláznite sa nákupom akejkoľvek buriny, ktorú nájdete. Je to lákavé, vieme. Namiesto toho odporúčame na začiatok pár byliniek. ktoré sú? No, určite ste znova a znova videli kľúčové rastliny v receptoch, na internete alebo jednoducho takú, ktorá upútala vašu pozornosť. Začnite s tými. Postupom času sa naučíte zjednodušiť svoju malú bylinkovú skrinku.

4.- Experiment

Začnite od nuly, robte základné veci, tie, ktoré robil každý, vaša mama, vaša babka, sused… Čaje, nálevy… Všetky sú celkom jednoduché a dostanú vás k začnite im robiť nápad.A akonáhle sa budete cítiť pohodlne, začnite experimentovať. Iste si začnete myslieť, že trochu Feniklu by v tom recepte nebolo zlé, alebo pridať nechtík by bolo ešte lepšie. Neskôr, dokonca aj s vlastnými receptami, je to super zábava!

5.- Urobte nápravu

Na začiatok si vyberte niekoľko jednoduchých. Odporúčame balzamikové nálevy, sú super ľahké a na začiatok veľmi dobré. Táto expektoračná infúzia je veľmi dobrá pre tých, ktorí sa chystajú vstúpiť na jeseň a pre tých, ktorí vychádzajú zo zimy. Táto obrovská bezplatná a voľne distribuovaná kniha.

Pamätajte, že tieto a všetky prírodné liečivá boli testované pred tisíckami rokov vašimi starými rodičmi a predkami, ale ak máte stále pochybnosti, najlepšie, čo môžete urobiť, je poradiť sa s lekárom.

Via: Shalomama

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: