Životné prostredie

Choroby vo vašich rastlinách, táto aplikácia vám pomôže vyriešiť ich

Choroby vo vašich rastlinách, táto aplikácia vám pomôže vyriešiť ich
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Všetci máme radi rastliny, ktoré vyzerajú krásne a predovšetkým bez chorôb alebo nedostatkov, aj keď sa nám niekedy stane opak, vidíme, že naše rastliny sú trochu odfarbené alebo spadnuté bez toho, aby sme skutočne vedeli prečo, hoci bez keď to vieme, cez listy nám hovoria, čo sa s nimi deje.

Každá rastlina je iná, nie všetky majú rovnaké potreby živín alebo zavlažovania. Vedieť, že každá rastlina je dôležitá, aby ste sa o ňu vedeli postarať a podľa toho sa správali, listy rastlín slúžia ako indikátor toho, čo sa s rastlinou môže diať a vedieť, ako to interpretovať, nám pomôže zlepšiť jej stav.

c1194907faf4ce978c4fd3dd4ea1d734

Predstavujeme aplikáciu, ktorá vám s tým všetkým pomôže, majú databázu, kde môžete pozorovať príznaky každého listu podľa farby, ktorú na seba naberú, takže nerozmýšľajte, stiahnite si túto aplikáciu a zistite, v čom môže byť problém, aby vaša rastlina nevyzerala krásne, okrem toho vám aplikácia pomáha aj tým, že vám poradí, ako zlepšiť príznaky každého nedostatku alebo choroby. Táto aplikácia s názvom KALI-TOOLBOX je dostupná pre telefóny so systémom Android a IOS, takže ju môžete kedykoľvek konzultovať.

VODt2

Na stiahnutie v službe Google Play: Aplikácia

Na stiahnutie v obchode App Store: Aplikácia

Napriek tomu pripájame aj túto malú schému, kde môžete vidieť najčastejšie nedostatky rastlín, poznať sfarbenie každého listu a v závislosti od mladého alebo zrelého stavu listu budete môcť objavte nedostatok, ktorý trápi vašu rastlinu, dúfame, že s týmto diagramom a aplikáciou sa vám budú rastliny veľmi páčiť a budú vám ich všetci závidieť.

príznaky-nedostatku-na-pohlad-sk

V zelených nápadoch nám záleží na životnom prostredí, preto vám vždy odporúčame, aby ste živiny dodávali prirodzene a bez chemikálií. Ak poznáte prirodzené spôsoby, ako tieto živiny pridať, neváhajte nám dať vedieť v komentároch.

bekhendový index smerujúci nadol TENTO ČLÁNOK SI MÔŽETE ULOŽIŤ NA PINTEREST bekhendový index smerujúci nadol

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: