Tipy do záhrady

Tajný vzorec na prirodzené odstránenie mravcov od Jairo Restrepo

Tajný vzorec na prirodzené odstránenie mravcov od Jairo Restrepo
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Ak je v našom sade, záhrade alebo v dome ťažko odstrániteľný mor, sú to mravce. Existuje nespočetné množstvo domácich prostriedkov, niektoré sú účinnejšie ako iné, no často sú ťažkopádne na použitie alebo nie takže «domáce prostriedky», v tomto článku vám ukážeme tajný vzorec zdieľaný Jairo Restrepo, obdivovaný perkusionista domácich liečiv, ale predovšetkým prirodzený na boj škodcom a hnojiť sady.

Na prípravu tohto lieku musíme najprv pochopiť, aké je mravenisko a ako sa mravce rozmnožujú.Mravce nosia listy alebo výhonky trávy do svojich hniezd. Mravec ale listy nekonzumuje. Najzelenšie listy bohaté na cukry si mravec vezme do svojich galérií a tam ho naočkuje hubou. Tou hubou je foliosféra. Táto huba jej umožňuje spracovať pre ňu sériu sacharidov, prežiť v nej. Preto je mravenisko veľmi selektívne a veľmi čisté. Kráľovná nemôže dopustiť, aby sa jej huba, ktorú potrebuje na rozmnožovanie, kontaminovala, pretože od tejto výživy závisí život.

Keď už vieme a pochopíme, že v mravenisku závisia od tejto huby, aby prežili, Jairo nám ukazuje, ako túto hubu zabiť a kontaminovať, aby sa mravenisko skončilo takmer bez námahy. Na to budeme potrebovať iba pomaranče alebo akékoľvek citrusy v stave hniloby, v skutočnosti sa na šupke začínajú vyvíjať nejaké huby, konkrétne sa vyvíjajú dva druhy húb: penicilín kurzíva a penicilín digitatum.Tieto dve huby sú antagonistické k hubám, ktoré mravce potrebujú. Plemeno.

AKO PRIRODZENE DOKONČIŤ MRAČOVCE

Na túto prípravu potrebujeme 10 pomarančov v dobrom stave hniloby (čo nás zaujíma sú pomarančové huby) a tie umyjeme rozpustením huby v 5 litroch vody, umyjeme no a to tak, že hubu naočkujeme do vody. Keď sa dobre rozpustí, pridajte našu kompozíciu do rozprašovača a prejdite cez oblasti, kde sa nachádzajú mravce, aby ste ich postriekali touto hubou.

Manuál na vypracovanie prírodných liečiv pre záhradu v PDF

Mravce sa nakazia, keď sa mravce nakazia, nosia túto hubu vo svojej jaskyni, vo svojich galériách a tam potom Bitka húb o kontrolu mraveniska začína tu. Boj je hrať sa o kontamináciu húb mravcov vo vašom dome a my to robíme s prípravou.Vo svete húb sú veci veľmi odlišné, len málo húb zdieľa priestor a často je víťaz iba jeden.

Dúfame, že tento účinný, prírodný a ekologický domáci prostriedok vám pomôže v boji proti škodcom vo vašej domácnosti a záhrade. Sú to zelené nápady pre udržateľnejší svet.

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: