Tipy do záhrady

Kompletný kurz domáceho konzervovania zadarmo

Kompletný kurz domáceho konzervovania zadarmo
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Pre všetkých, ktorí majú ovocný sad alebo jednoducho pre tých, ktorí radi pripravujú a majú zaváraniny počas celého roka z toho, čo nazbierali v produktívnejších časoch, alebo jednoducho majú jedlo navyše v kuchyni, veľmi dobrou možnosťou je pripraviť zaváraniny, aby ste mali jedlo po celý rok, jednoduchým, ľahkým a ekonomickým spôsobom.

Zaváraniny sa vyrábali stáročia predtým, než sme mali prístup k chladničkám alebo mrazničkám, naši predkovia sa naučili pripravovať recepty v časoch hojnosti, aby mali jedlo počas krutých zím, praxou, pozorovaním, skúšaním a omylom kľúčom k tomu, aby sa všetky tieto znalosti dostali do našich dní.

V súčasnosti, aj keď sa to nemusí zdať až také potrebné, nám slúži na pokrytie našich potrieb vlastnej spotreby a zníženie výdavkov na jedlo, keďže zeleninu si môžeme kúpiť v čase, keď je cena dostupnejšia a potom konzumujte ich v časoch, keď je všetko drahšie. Nech už je dôvod akýkoľvek, námaha, čas a náklady sú odmenené zadosťučinením, ktoré poskytuje príprava vlastných konzerv.

PRIEBEH PRÍPRAVY A VYPRACOVANIA KONZERVY

Tento bezplatný online kurz je k dispozícii pre všetkých, ktorí majú záujem o výrobu vlastných konzerv. Tento kurz je navyše pripravený a vysvetlený tak, že každý, aj bez predchádzajúcich znalostí, môže najprv úspešne uložíte bez akejkoľvek chyby.

INDEX KURZOV

Odkaz na absolvovanie kurzu vám nechávame v tlačidle nižšie, ale predtým, ako vám dáme zoznam predmetov, ktoré budete počas tohto kurzu vidieť:

  • Lekcia 1: Základné pojmy.
  • Lekcia 2: Zaváraniny v džemoch.
  • Lekcia 3: Sladké konzervy.
  • Lekcia 4: Konzervy v sirupe.
  • Lekcia 5: Zaváraniny v octe a uhorkách.
  • Lekcia 6: Príprava paštéty alebo roztierateľných cestovín.
  • Lekcia 7: Olivy.
  • Lekcia 8: Konzervovanie mliečnych výrobkov.
  • Lekcia 9: Duchovia.

Dúfame, že tieto zelené nápady vám pomôžu byť viac sebestačnými a že vás výroba zaváračiek veľa baví, neváhajte nám napísať do komentárov, aké recepty či zaváraniny ste vyskúšali alebo ktoré by ste chceli, aby sme umiestnili na blog.

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: