D I Y

Bezplatné príručky BiciMaquinas Zostavte si svoje vlastné spotrebiče

Bezplatné príručky BiciMaquinas Zostavte si svoje vlastné spotrebiče
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Existuje mnoho ekologických alternatív, ako nahradiť elektronické zariadenia, ktoré pracujú s elektrinou alebo tuhými palivami, za niečo udržateľnejšie a zdravšie, ako je napríklad šliapanie do pedálov, pričom s malým úsilím dosiahneme rovnakú funkciu bez znečistenia. Rastúcou alternatívou je opätovné využitie starých bicyklov na niečo funkčné.

Priniesli sme kompiláciu všetkých manuálov, ktoré sme našli, a všetky sme ich spojili v tomto článku, kde nájdete všetky druhy mechanizmov na výrobu vlastného motocyklového stroja.Všetky návody sú na to, aby ste tieto bicimaquinas postavili ručne a po domácky s použitím prvkov, ktoré môžeme získať jednoduchým a lacným spôsobom.

PRÁČKA

Ideálne pre regióny, kde stále musíte umývať ručne, alebo ak sa v akomkoľvek projekte chcete zaobísť bez tohto spotrebiča a nahradiť ho bicimakvinou

( Pokyny ( PDF ) )

BICILICUADORA

Tento prvok nemohol chýbať všetkým, ktorí milujú varenie, s ktorým ľahko pripravíme smoothies a mliečne kokteily.

( Pokyny ( PDF ) )

BICYKLE VODNÁ PUMPA

Na odsávanie vody zo studní alebo čerpanie vody do vyšších oblastí už nikdy nebudeme potrebovať elektrické čerpadlo, s týmito modelmi dokážeme odsávať vodu z hĺbky viac ako 30 m, máme návody na dva modely, jeden mobilné a ďalšie pevné.

( Pokyny pre mobil ( PDF ) ) ( Pokyny pre pevnú linku ( PDF ) )

BICI GRINDER SHELLER

Tento bicimálny stroj je možné použiť na poli, najmä na lúskanie kukurice a iných strukovín, okrem toho sa dá použiť aj na mletie obilia.

( Pokyny ( PDF ) )

BICI GENERÁTOR ELEKTRINY

Dokážeme vyrobiť elektrinu a uskladniť ju len šliapaním na bicykli!!! ešte jedna alternatíva na získanie energie.

( Pokyny ( PDF ) )

TOASTER BIKE

Používame ho na opekanie orieškov, semienok alebo všeobecne akéhokoľvek jedla, ktoré chceme opekať a ktoré sa nám vďaka tomuto bicimáčinku nepripáli.

( Pokyny ( PDF ) )

WINDOWBIKE

Bicimaquina ideálna na mletie obilia, ako je káva, kukurica, pšenica

( Pokyny ( PDF ) )

Zo zelených nápadov by sme radi pokračovali v zostavovaní návodov na stavbu bicimakvin, takže ak nájdete ďalšie na pridanie do zoznamu, neváhajte a zanechajte nám komentár ?

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: