D I Y

Postavte si svoj udržateľný dom s týmito bezplatnými plánmi

Postavte si svoj udržateľný dom s týmito bezplatnými plánmi
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Po katastrofe, ku ktorej došlo v New Orleans (USA) po hurikáne Katrina zdevastovali všetko, ľudia z celého sveta vyjadrili solidaritu s postihnutými rodinami, ktorí im ponúkli svoju pomoc a vedomosti, aby im pomohli obnoviť ich životy, niektorí z ľudí, ktorí im pomohli, vytvorili solidárne projekty, aby sa mohli vrátiť a mať domov, ako v prípade Make it Right, na ktorom som sa zúčastnil Brad Pittpomáhal 109 rodinám.

Prispieť svojim zrnkom piesku sa rozhodli aj ďalší anonymní ľudia a architektonické štúdiá z celého sveta vytvorili koncepty a plány udržateľných domov na rekonštrukciu domov zdevastovaných hurikánom, tieto plány sú voľne prístupné Pre každého ktorý si chce postaviť svoj vlastný trvalo udržateľný dom.

561

Cieľom projektu bolo, že okrem možnosti prestavby svojich domovov mohli rodiny využiť túto chvíľu na to, aby si ich postavili tak, aby boli sebestačné a trvalo udržateľné a hľadali energiu úspory, využitie slnečného žiarenia a zdrojov, ktoré nám príroda ponúka, ako je zber vody alebo zníženie tvorby odpadkov a odpadu. Vďaka tomu máme dnes tieto bezplatné plány na stiahnutie.

349

Tento projekt sa rozhodol zverejniť plány a sprístupniť ich každému, aby sa rozšíril rozsah tejto solidárnej iniciatívy a aby každý, kto chcel byť trochu zelenší, prispieval zelenými nápadmi pre planétu, ktorú nás potrebuje viac a viac. Plány si môžete stiahnuť na nižšie uvedených odkazoch. S rôznymi nápadmi a koncepciami domu určite nájdete ten najvhodnejší pre váš projekt.

Stiahnuť ▼

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: