Starostlivosť o rastliny

Zelený dokument: jatka Čo skrýva mäsový priemysel

Zelený dokument: jatka Čo skrýva mäsový priemysel
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

V sekcii zelených dokumentárnych filmov radi prinášame dokumenty, ktoré nám pomáhajú priblížiť sa hnutiam, ktoré nás inšpirujú k tomu, aby sme boli súčasťou zmeny, pokúsili sa žiť s našou matkou Zemou a otvorili oči, aby sme pochopili, čo je deje vo svete. V dnešnom dokumente sa dozvieme trochu viac o realite toho, čo jeme, po zhliadnutí tohto dokumentu už nikto nezostane ľahostajný a budeme sa viac venovať tomu, ako sa stravujeme a pôvodu mäsa, ktoré jeme.

Nezáleží na tom, či ste alebo nie ste vegán alebo vegetarián, tento dokument sa nám snaží priblížiť utrpenie a zaobchádzanie, ktoré zviera dostáva v živote, neskôr pri transporte a smrti, krutosti, s akou zaobchádza sa s nimi tak, že zabúdajú, že sú to zvieratá a vyzerajú, že pracujú s predmetmi. Dokument sa natáčal dva roky na rôznych bitúnkoch v Mexiku. Zdokumentoval porážku sliepok, kráv, ošípaných a koní z prevozu na bitúnok.

Práca uvedená nižšie má za cieľ zviditeľniť systematické vykorisťovanie a násilie, ktorým sú vystavené zvieratá na bitúnkoch a ktoré mäsový priemysel zámerne skrýva. Tento výskum poskytuje relevantné informácie pre súčasnú protidruhovú spoločenskú a politickú diskusiu podporovanú hnutím za práva zvierat, ktorá požaduje zrušenie všetkého vykorisťovania zvierat

Obrázky môžu poškodiť citlivosť, ale je dôležité, aby si ľudia uvedomili, čo sa deje

Neskôr, vzhľadom na odozvu na prvý dokument a komentáre, sa rozhodli urobiť to isté v Španielsku, vstúpili do bitúnkov, aby nakrúcali a povedali svetu, čo sa v nich deje. necháme nižšie.

V zelených nápadoch milujeme dokumentárne filmy a chceli by sme navrhnúť dokument takmer každý týždeň, aby sme zvýšili povedomie o životnom prostredí, takže ak poznáte dokument, ktorý stojí za zdieľanie, neváhajte a vložte ho do komentárov, aby sme ho mohli zdieľať so zvyškom komunity.

TENTO ČLÁNOK SI MÔŽETE ULOŽIŤ NA PINTEREST

Túto prácu vykonal: Traslosmuros

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: