D I Y

Ako vyrobiť netopiere na zdobenie na Halloween

Ako vyrobiť netopiere na zdobenie na Halloween
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Dekoračným prvkom, ktorý na našich halloweenskych oslavách nemôže chýbať okrem tekvíc sú netopiere a je to naozaj veľmi jednoduchá dekorácia, ktorá však dokonale spája celú auru slávnosti, je to tiež prvok, ktorý môžeme ľahko urobiť doma bez toho, aby sme si ich museli kupovať. Povieme vám, ako vyrobiť netopiere na Halloween a kam ich umiestniť.

AKO SI VYROBIŤ NETOIEKY DOMA

Veľmi jednoduché a originálne remeslo na ozdobenie našich dverí alebo okien, dokonca aj vo vnútri domu, nebude to trvať dlho a bude to ozdoba 10.Môžeme to skombinovať s niektorými nápadmi, ktoré sme navrhli na výzdobu vašich záhrad a terás a ďalšími skvelými nápadmi na zdobenie tekvíc na tieto sviatky.

MATERIÁLY NA VÝROBU NETOPIETA

Na výrobu týchto netopierov budeme potrebovať veľmi málo materiálov.

  • Šablóna
  • Čierny kartón
  • Nožnice
  • Lepiaca páska

AKO VYROBIŤ NETOPIE KROK ZA KROKOM

Prvú vec, ktorú musíme urobiť, je stiahnuť si šablónu, ktorú vám tu nechávame priloženú, a v nej budete môcť vidieť, že máme rôzne modely a veľkosti, aby ste si mohli vybrať možnosť, ktorá vám najviac vyhovuje vás a zaujímajú vás, dokonca si môžete vybrať viac ako jeden, ktorý umiestnite na rôzne miesta, ako sú skrinky, okná alebo dvere.

Na výrobu netopierov stačí vytlačiť ich na biely kartón alebo papier, dokonca môžete vytlačiť dva rovnaké netopiere a prilepiť ich navzájom na chrbte a teda mať obe strany s netopiermi na vylepšenie vašej výzdoby. akonáhle ho vytlačíte, musíte ho nechať úplne vyschnúť na kartóne alebo špeciálnom papieri, sušenie môže trvať dlhšie, neponáhľajte sa a kým budete premýšľať, kam ho chcete umiestniť.

AKO VYROBIŤ VENČEC ALEBO STRUN Z NETOLÍKOV

Vyrobenie zábavnej dekorácie v miestnosti s netopiermi nie je zložité, necháme vám túto šablónu, ktorú si môžete vytlačiť a potom obkresliť na akýkoľvek povrch, kartónový papier alebo prvok, ktorý chcete, pomocou šnúrky, ktorú môžeme spojte hornú časť krídel, urobte malé otvory a umiestnite toľko netopierov, koľko stien alebo miest, ktoré chceme ozdobiť, budú SKVELÉ!!!!

AKO VYROBIŤ NETOHY S PAPIEROVÝMI ROLKAMI

Zábavná dekorácia a predovšetkým využitie a recyklácia vecí, ktoré máme doma, dokážeme vyrobiť veselé netopiere z kartónu z roliek kuchynského alebo kúpeľňového papiera so štyrmi vecami, ktoré môžeme pridať a budú vyzerať skvele na nás prehneme vrchnú časť zatlačením koncoviek dovnútra, nastriháme malý kartón v tvare krídel a fixou nakreslíme očká a tesáky, vznikne nám dokonalá dekorácia.

AKO VYROBIŤ JEDLÉ NETOPIE

A prečo nie veľmi zábavná varianta na halloweenske maškrty alebo raňajky, môžeme pripraviť chutné jedlé netopiere s koláčikmi, jednoducho rozrezaním kartónu v tvare krídel ich môžeme vložiť medzi náplň oreo sušienky a ozdobenie pohára mlieka tvárou ducha budeme mať tie najstrašnejšie raňajky.

KAM UMIESTNITE NETOPIE?

Ak máme terasu alebo záhradu, ideálne je umiestniť ich na toto miesto, aby záhrada získala oveľa desivejší vzhľad a mimochodom pomohla hosťom cítiť sa viac vtiahnutí do večierka, môžeme umiestnite ich na stromy na dvere alebo ak máme verandu, zaveste ich na verandu nitkou a vždy hore nohami, urobte malú dieru na nohách.

Ak nemáme záhradu, žiadny problém, vždy si môžeme vyzdobiť okná trochou pavučiny a prilepiť nejaké netopiere, dokonca pridať nejaké svetlá na osvetlenie pri západe slnka, ako aj ozdobiť naše predné dvere na privítanie návštevníkov.

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: