Tipy do záhrady

Ako pripraviť rýchly chlieb pre začiatočníkov

Ako pripraviť rýchly chlieb pre začiatočníkov
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Pre všetkých, ktorým sa páči myšlienka prípravy chleba doma, no sú naozaj príliš leniví na to, aby skúmali, ako pripraviť kvások a kysnutie, existuje o niečo jednoduchšia verzia tohto všetkého pre tých, ktorí práve začínate, ak naopak chlieb už doma pripravujete pravidelne, určite ste tento recept prekonali.

INGREDIENTS :

  • 1 KG chlebovej múky (môžete si ju kúpiť tu)
  • 600 ml vody
  • 20 g čerstvého droždia (môžete si ho kúpiť tu)
  • 20 g soli

Je to viac-menej úvodný recept pre ľudí, ktorí si chcú naozaj pripraviť chlieb doma a vychutnať si pravú chuť chleba. Je to jednoduchý recept pre začiatočníkov, pri ktorom budú rešpektované kvasenia, skrátenie časov, aby ste si mohli upiecť chlieb na obed alebo večeru, dôležité je, aby bol hotový za krátky čas.

O niečo viac ako dve hodiny budete mať pripravený chlieb. Vo videu nás učia recept, ktorý je určený na prípravu troch kúskov chleba, sú vyrobené a krok za krokom vysvetlené, ako urobiť dva bochníky a bochník, hoci vždy môžeme popustiť uzdu fantázii a vytvoriť tvar, ktorý ako najlepšie.

Môžete si vybrať aj veľkosť väčších alebo menších kúskov, ale s vedomím a s ohľadom na to, že čím menšie budú, tým skôr budú v rúre. Ak sa vám zdá veľa chleba, môžete tiež rozdeliť množstvá a urobiť polovicu. Ak stavíte na to, že to urobíte tak, ako je a vidíte, že je to veľa, môžete to bez problémov zamraziť v mraziacich vreckách. Dúfam, že sa vám tento recept na chlieb pre začiatočníkov zapáči a necháte sa uchvátiť týmto svetom domáceho chleba. Nielenže vás to bude baviť, ale aj jesť, zlepší to aj vaše zdravie.

Zo zelených nápadov sa radi podelíme o jednoduché a ľahké nápady pre zdravší život, zanechajte nám v komentároch, čo si myslíte o tomto recepte a ak ho vyskúšate, dajte nám vedieť, ako to dopadlo.

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: