Životné prostredie

STUDIO Playa Mujeres predstavuje Doodle Land®, koncept určený pre najmenších hostí rezortu

STUDIO Playa Mujeres predstavuje Doodle Land®, koncept určený pre najmenších hostí rezortu
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Dnes ideme do Cancúnu! V prípade, že to stále neviete, mali by ste to označiť veľmi veľkým krúžkom, keďže hovoríme o jednej z najturistickejších a najznámejších mexických oblastí na svete. ESTUDIO Playa Mujeres je 5-hviezdičkový boutique rezort, ktorý je ideálny pre tých najmenších a užite si prostredie bez porovnania.

Sviatky sú právom, ktoré musíme všetci odpojiť a zabudnúť na všedné problémy, ktoré generuje samotná naša práca.Stres, úzkosť a starosti nemajú v tomto rezorte miesto úplne iné, ako ste už možno zažili.

Raj v inom raji, ideálny pre celú rodinu

Ak už Cancún uznáva, že je jedna z najkrajších a najatraktívnejších oblastí planéty, teraz si predstavte, že by sme pridali letovisko ako ESTUDIO Playa Mujeres so službami a zariadeniami, ktoré potešia nášho úteku.

Hovoríme o mexickom Karibiku! Z komplexu, ktorý spája všetko pohodlie a služby, aké si dokážete predstaviť. Nachádza sa v magickej enkláve, kde si budete užívať všetkými zmyslami úplne zvláštnym spôsobom.

Od golfového klubu Lando po kúpele, prechádzajúc cez jednu z jeho hlavných atrakcií, Doodle Land, priestor určený výhradne pre tých najmenších, kde môžu popustiť uzdu svojej kreativiteŠtúdio Playa Mujeres zahŕňa všetko, čo si vaša dovolenka zaslúži, a ešte oveľa viac.

To nehovorím o dizajne a odhodlaní vytvárať suity, ktoré vás zanechajú bez slov, so všetkými druhmi pohodlia, aby ste nič nezmeškaj. Pohľady sú špeciálne, ale služba ju prekonáva.

Vychutnajte si prehliadku jedla, kým sa vaše deti budú baviť v krajine Doodle

Na rozmanitosti ponúk a aktivít je dobré, že ich môžeme vyskúšať všetky, ako napríklad ich gastronomickú prehliadku po rôznych reštauráciách, ktoré rezort ponúka. Každý s pozornosťou a prípravou vo svojich kuchyniach, ktoré vás nechajú bez slov.

Medzitým si malí užijú Doodle Land, nový koncept, vďaka ktorému sa ich výlet stane nezabudnuteľným zážitkom.

Zariadenia zamerané výlučne a výlučne na to, aby ste si ich užili ako nikdy predtým. Tu nájdu všetko, čo potrebujú, aby strávili hodiny a hodiny zlepšovaním svojej vynaliezavosti a kreativity pomocou viacerých aktivít, ktoré navrhujú.

Ak si chcete užiť tie najlepšie dovolenky, ESTUDIO Playa Mujeres

Bezpochýb. Opustíte tradičné all-inclusive komplexy, kde je obvyklým trendom preľudnenosť. V tomto podniku budete v kontakte s prírodou a zároveň sa odpojíte od každodennej rutiny.

Všetko spravujú oddaní profesionáli zameraní na to, aby sa váš pobyt stal nezabudnuteľnou spomienkou Prebudenie zmyslov a emócií, o ktorých ste si mysleli, že neexistujú. A keď uvidíte rôzne možnosti, ktoré si u nich musíte rezervovať, nebude vám dlho trvať, kým si zbalíte kufre do Cancúnu.

Je to odpočinok, ktorý si zaslúžite, zábavu, ktorú vaši najmenší potrebujú, a ideálnu príležitosť na zoznámenie sa s jedným z najkrajších oblasti na planéte .

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: