Životné prostredie

Noviny, ktoré sa stanú kvetmi pre včely

Noviny, ktoré sa stanú kvetmi pre včely
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Je to známe ako zelené noviny a je to naozaj zaujímavý nápad pre milovníkov tradičného čítania. Japonsko je krajina známa svojou pôsobivou kultúrou a históriou, ale aj inováciami a prekonávaním výziev v spoločnosti

noviny pre včely

Jedným z najpozoruhodnejších sú tieto špeciálne noviny, zvláštny druh recyklovaného papiera, ktorý môže byť riešením jedného z najväčšie problémy, ktorými trpíme, Japonsko aj zvyšok sveta, hovoríme o znečistenie

Každý deň spotrebujeme tony a tony papiera, ktorý po tom, čo si vyžiadal výrub stromov a silný priemysel na jeho premenu, je užitočný len na niekoľko minút.

Noviny so semenami, ktoré sa po prečítaní zasadia do kvetináča

Nápad pochádza od redaktora známych japonských novín The Mainichi Shimbunsha , úplne udržateľných novín, ktoré ak ich po recenzii zasadíme do kvetináčov novinky , kvety.

Papier, ktorý je zasadený, je tu s nami už niekoľko rokov, s projektmi a novinkami, ktoré ho zmenili na viac ako jednu príležitosť , ako napríklad myšlienka mesiaca, no pozornosť pritiahla , že noviny ho používajú vo svojich nákladoch.

Hovoríme o type papiera, ktorý, akokoľvek sa môže zdať zvláštny alebo zložitý, založil svoje zloženie na zmesi recyklovaného papiera, vody a drobného kvetu a rastliny semená , ktoré, opäť premiestnené medzi zem, budú prekvitať.Môžeme si ho vyrobiť aj doma.

zelené noviny

Poďme objaviť vynálezcov slávnych zelených novín

Za touto iniciatívou stojí jedna z najvýznamnejších reklamných agentúr v krajine: Dentsu Inc. Model je navyše dobrý prijala spoločnosť, ktorá privítala túto myšlienku, ktorá je taká udržateľná a ohľaduplná k životnému prostrediu

Nie je to prvýkrát, čo sa noviny The Mainichi Shimbunsha objavili v médiách ako predchodca iniciatívy, ako je táto, keďže je známe, že sa púšťa do solidárnych projektov ako napríklad darovanie vody v populáciách, kde je tento prvok vzácny.

Výsledky úspechu jej udržateľnej kampane sú evidentné, pretože denne uvedie na trh viac ako 4 milióny kópií po celej krajine , generuje výnosy viac ako 700 000 USD.

Model, ktorého cieľom je zvýšiť povedomie o recyklácii a rešpektovaní životného prostredia

Včely budú vďačné za ďalšie kvety, s ktorými budú pokračovať vo svojej misii opeľovania. A nie je za menej. Cieľom tejto iniciatívy je obnoviť ekologické myslenie, ktoré sa stará o životné prostredie.

Kampaň túto myšlienku dokonca priblížila školám, kolíske spoločnosti budúcnosti, aby sa týmto spôsobom rozumejú dôležitosti myšlienok, ako je tá, ktorú spustili tieto noviny.

Teraz už len môžeme čakať, kým sa správy dostanú do viacerých médií a oni budú odzrkadľovať výhody papiera, ktorý sa dá roztrhať a zasadiť v kvetináči, aby dal život novej rastline.

Dúfame, že tieto zelené nápady vám pomôžu zachovať lepšiu planétu a chrániť prírodu a životné prostredie v našom každodennom živote!

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: