Životné prostredie

Móda s hodnotami, udržateľná móda

Móda s hodnotami, udržateľná móda
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

V nedávnych a zaujímavých projektoch sme veľa hovorili o udržateľnosti z hľadiska spotreby energie, používania solárnych panelov opätovné použitie znečisťujúcich materiálov, ako je plast Dnes sa však zameriame na udržateľnú módu , v ktorom tiež enormne prispieva k vytváraniu skutočne zaujímavých alternatív, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu.

udržateľná móda s hodnotami

Tu však nezostaneme, ale tiež stanovíme ako referenciu spoločnosť schopnú ísť príkladom v každom jednom z procesov ktoré tvoria výrobný cyklus jej produktov.

Hovoríme o udržateľných taškách, remeselných výrobkoch vyrobených z úplne prírodných a ekologických materiálov,, ktoré sú schopné zabrániť ďalšiemu zvyšovaniu kontaminácie a hodné úžasnej kreativity.

Udržateľná móda, sektor, ktorý si razí cestu do spoločnosti

Súčasná móda ponúka širokú škálu produktov, materiálov a dokonca aj ceny. Veľké textilné firmy a výrobcovia prevzali sektor, v ktorom prevláda rýchlosť a nižšie náklady, preto sa uchyľujú k externým surovinám, ako aj pracovnej sile.

Na materiáli nezáleží, či je možné znížiť jeho výrobné náklady, ani nezáleží na pôvode práce, ak sa ukáže, že je lacnejší. Módny sektor je jedným z tých, ktoré najviac poškodzujú životné prostredie, pretože jeho dopyt a výroba majú negatívny vplyv na ekosystém, pričom ho poškodzujú a degradujú cesta .

Na druhej strane, čo je najdôležitejšie, máme udržateľnú módu. Spoločnosti ako Bolsos Monai sú príkladom, ktorý by mal byť zdôraznený v akomkoľvek médiu, ktoré oceňuje a rešpektuje životné prostredie.

V konkurenčnom a agresívnom svete, ktorý je neúprosný so zdrojmi a bezohľadný, pokiaľ ide o rešpektovanie životného prostredia, snaha ponúknuť udržateľnú alternatívu je zásluhou, ktorú treba zdôrazniťA presne toto máte dnes pred sebou, meradlo udržateľnej a remeselnej výroby.

Udržateľná móda, remeselná výroba a 100 % záväzok

Materiály použité pri výrobe týchto produktov, rovnako ako pri ručne vyrábaných doplnkoch, sú všetky organického pôvodu, vytvorené z prvkov, ktoré neznečisťujú, aj keď sú vyhodené .

Hovoríme o organickej bavlne, prírodnom korku alebo rastlinnej koži, surovinách, s ktorými títo remeselníci popúšťajú uzdu svojej kreativite vytvárajú skutočné zázraky, ako sú udržateľné tašky , ktoré možno vidieť v ich katalógu.

Ak sa pozriete na ich produkty, zistíte, aké je zbytočné pokračovať v stávkovaní na zvyčajný znečisťujúci priemysel, že ktorá produkuje masu bez toho, aby sa pozerala na škody, ktoré okolo seba spôsobuje.

Tu je postarané aj o ten najmenší detail, keďže výroba je ručná Je to výrobca, kto určuje, či je jeho vlastný výtvor pripravený alebo nie Sú to oni, ktorí navrhujú, vyrábajú a predávajú. Všetko zostáva doma, aj keď náklady znamenajú nižšiu ziskovú maržu.

Skutočne udržateľná a angažovaná značka

Udržateľné marketingové stratégie sú veľmi dobré, ale sú ďaleko od reality, keď vidíme, že väčšina firiem nedodržiava to, čo chváliť sa Aby bola stratégia presná, firma musí byť 100% odhodlaná.

To znamená zabezpečenie dôstojnej práce pre zamestnancov továrne, používanie správnych udržateľných materiálov a poskytovanie kvalitného produktu hodné umelca.

Len spojením týchto prvkov je možné dosiahnuť výsledok podobný tomu, aký nám dnes ponúka Bolsos Monai. Na základe úsilia, času a skúseností si cestujú v skutočne nepriateľskom prostredí z hľadiska starostlivosti o životné prostredie.

To nie je reklama, je to uznanie diela, ktoré stojí za to vidieť, dotknúť sa ho a vyskúšať Vlastnosti sa menia, akonáhle skontrolujte rozdiely, ktoré ponúka bežný priemysel a rozdiely, ktoré poskytuje udržateľná móda. Zdravý a pokojný život tiež pomáha, ako nás učia naši priatelia v mojom terénnom denníku.

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: