Zdravie

5 najlepších aplikácií na chudnutie

5 najlepších aplikácií na chudnutie
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!


5 najlepších aplikácií na chudnutie. Aplikácie na fitness a chudnutie môžu ľuďom s diétou poskytnúť motiváciu, ktorú potrebujú k úspechu, spolu s praktickými radami a presnými tipmi, ktoré uľahčia chudnutie a zlepšenie kondície. Tu sú niektoré z našich obľúbených, ktoré vám snáď pomôžu dosiahnuť váš konečný cieľ.

1. FITOCRACY

Ak sa radi hráte a cvičíte, aplikácia Fitocracy je pre vás.Fitokracia má iný prístup k fitness, zaobchádza s ním ako so zábavnou hrou a nie s prácou. Tento prístup môže zjednodušiť a zefektívniť chudnutie, pretože ľudia, ktorí sa stravujú, sa navzájom ovplyvňujú a zdieľajú ciele a príbehy o úspechu.

Fitocracy tiež ponúka prémiovú úroveň, ktorá zahŕňa vlastné prehľady, dodatočnú podporu a ďalšie skvelé funkcie. Ak hľadáte jedinečný spôsob, ako sa dostať do kondície, aplikácia Fitocracy určite stojí za pozretie.

5 najlepších aplikácií na chudnutie

2. MYFITNESSPAL

Tento počítadlo kalórií a fitness tracker je jedným z najlepších nástrojov na chudnutie vo vašej virtuálnej súprave nástrojov. My Fitness Pal obsahuje snímač čiarových kódov, ktorý môžu ľudia s diétou použiť na kontrolu počtu kalórií na viac ako 3 miliónoch rôznych položiek.

My Fitness Pro tiež umožňuje ľuďom s diétou vytvárať si prispôsobené plány fitness a chudnutia a sledovať ich pokroky. Najlepšie zo všetkého je, že pokročilé funkcie aplikácie sú úplne zadarmo a okamžite dostupné.

5 najlepších aplikácií na chudnutie

3. Tréningový klub NIKE+

Ako by ste od Nike očakávali, aplikácia Training Club sa zameriava viac na kondíciu a cvičenie ako na diéty a počítanie kalórií. Aplikácia Training Club ponúka množstvo zábavných, ale náročných funkcií, od skvelých cvičebných videí s profesionálnym koučingom až po motivačný systém, ktorý sleduje a odmeňuje váš pokrok.

Tréningový klub Nike + je tiež plne integrovaný s Facebookom a Twitterom, takže svoju virtuálnu komunitu môžete zapojiť do zábavy.Sociálne médiá sú pre ľudí, ktorí drží diétu, skvelý spôsob, ako zostať motivovaní, a podpora priateľov na Facebooku môže zvýšiť vaše šance na úspech. Tvorcovia aplikácie Training Club to vedia a využívajú to naplno.

5 najlepších aplikácií na chudnutie

4. FOODUCATE

Ak ste sa niekedy chceli dozvedieť viac o jedle, ktoré jete, aplikácia Fooducate je určená práve vám. Rovnako ako iné aplikácie, aj aplikácia Fooducate obsahuje praktický skener čiarových kódov, no na rozdiel od iných aplikácií hodnotí to, čo jete, na základe ingrediencií a nutričnej hodnoty. To znamená, že aplikácia Fooducate dokáže rozlíšiť medzi kalóriami v čokoláde a tanieri zeleniny.

Aplikácia Fooducate tiež umožňuje ľuďom s diétou zadávať svoje ciele v oblasti fitness a tréningové plány, pričom priebežne integruje stravovacie návrhy.Dieteri, ktorí sú zanietení vzpierači, môžu dostať odporúčania na základe obsahu bielkovín, zatiaľ čo nadšenci aerobiku sa môžu zamerať na počet kalórií a ďalšie faktory.

Aplikácia Fooducate tiež poskytuje informácie o geneticky modifikovaných prísadách pre tých, ktorí sa snažia vyhnúť sa takýmto umelým prísadám.

5 najlepších aplikácií na chudnutie

5. POZOROVATELIA NADVÁHY

Aplikácia sa hladko integruje so zvyškom obľúbeného stravovacieho plánu, vďaka čomu je ľahké sledovať bodové hodnoty pre viac ako 30 000 rôznych jedál.

Aplikácia tiež obsahuje mnoho motivačných zaujímavostí a praktických tipov vrátane zdravých receptov, príbehov o úspechu a ďalších. Túto aplikáciu sa oplatí vyskúšať, aj keď nepoužívate program Weight Watchers.

Nezabudnite si prečítať náš článok o mobilných aplikáciách na rozpoznanie rastlín, aby ste podľa jednoduchej fotografie vedeli, o akú rastlinu ide.

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: