Agroekológia

10 nápadov, ako darovať tieto Vianoce milovníkom mestskej záhrady

10 nápadov, ako darovať tieto Vianoce milovníkom mestskej záhrady
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Prichádzajú vianočné dátumy a je ten správny čas obdarovať našich blízkych, všetci sa zhodneme, že tento rok bol náročný. ale premýšľanie o obdarovaní niekoho iného môže byť veľmi potrebná zábava. Kto by rád nehľadal špeciálne darčeky pre priateľov a rodinu?

Pokiaľ ide o hľadanie darčeka pre milovníka mestskej záhrady, veci sú trochu komplikované, existuje toľko stereotypných darčekov, ako sú knihy o záhradníctve bez jasných informácií alebo lacné súpravy záhradného náradia, ktoré rozbijú váš obchod. prvé použitie….Aj keď sú pekné, pre našich blízkych nie sú k ničomu, tak prečo sa neodvážiť a nevybrať si skutočne jedinečnú súpravu so záhradnou tematikou, ktorá ohromí vášho špeciálneho záhradníka?

Ak neviete, čo mu dať, nebojte sa, vybrali sme neuveriteľné darčeky aj pre toho najšpecializovanejšieho záhradníka. Pozrite si tieto úžasné nápady na vianočné darčeky pre záhradníkov!

NAJLEPŠIE NÁPADY NA VIANOČNÉ DARČEKY PRE ZÁHRADKÁROV

1. JEDINÝ SPRÁVNY DARČEK PRE MILOVNÍKA AVOKÁDA

Kto by nemal rád avokádo? Tieto lahodné rastliny sú obľúbenými fanúšikmi, ale pokiaľ ide o rozmnožovanie a rast, sú celkom záhadou. Táto súprava na pestovanie avokáda odstraňuje záhadu procesu pestovania avokáda.Tento darček s jedinečnou nádobou na pestovanie kôstok a kompletným sprievodcom pestovaním avokáda zo semien určite zapôsobí na milovníka guacamole vo vašom živote. Všetko, čo budete potrebovať, aby ste mohli začať pestovať svoju rastlinu, je kôstka avokáda a veľký pohár čistej vody. Navyše, tento produkt je dodávaný so 100% zárukou spokojnosti.

2. PRE ZAČIATOČNÉHO ZÁHRADNÍKA

Dobre, vieme, čo si myslíte. Toto je celkom typický darček pre záhradníka. V skutočnosti väčšina ľudí, ktorí spomenú, že sa venujú záhradníctvu, dostane počas života nejakú variáciu tejto súpravy ako darček. Kvalitná záhradná súprava je však neskutočne cenná pre začínajúcich záhradkárov, ktorí práve začínajú. Existuje pomerne málo nástrojov, ktoré sú potrebné aj na začatie záhradníctva. Môžete ľahko nájsť lacné verzie, ktoré sa pri používaní pomerne rýchlo pokazia, ale súprava náradia 7 v jednom odolá pádom, škrabancom a nečistotám.Dodáva sa so všetkými základmi: hladidlom, odstraňovačom buriny, kultivátorom, presádzačkou a hrabľami. Nezabudnite na rukavice a prepravnú tašku! Tento produkt sa dodáva v mnohých farebných variáciách, aby vyhovoval takmer každej estetike.

3. PRE ŠŤASTNÝCH FANOUŠKOV

Všetci máme priateľa alebo člena rodiny, ktorý miluje sukulenty a ich pestovanie doma. Prečo mu nedať balíček exkluzívnych a ľahko pestovateľných sukulentov, aby si rozmnožil svoju zbierku, s týmito rastlinami si určite viac užije zber a pestovanie sukulentov, balíček 10 rôznych rastlín s dvojročnou životnosťou, ideálne na ich domácu reprodukciu pomocou listov.

4. PRE TÝCH, KTORÍ RÁDAJÚ PESTOVANIE HÚB

Rozmýšľali ste niekedy o pestovaní húb od začiatku? Len málo ľudí to robí; sa javí ako dosť zvláštny a možno náročný proces, ktorý si vyžaduje veľa vlhkosti, tmy a údržby.Našťastie, každý deň existuje viac súprav, ktoré uľahčujú pestovanie húb. Tento darček by bol ideálny pre človeka, ktorý má rád huby a záhradkárčenie! Táto „hubová farma“ si vyžaduje o niečo viac ako samotnú súpravu, kartónovú škatuľu, nôž a veľa vody. Trvá len desať dní, kým táto súprava húb rozkvitne! Vyberte si z bežných húb, mini húb alebo hlivy ustricovej pre svoju súpravu.

5. PRE VETERAN OUTFIELDER

Každý záhradník vie, že neustále kľačanie pri starostlivosti o rastliny môže byť obrovskou bolesťou. V skutočnosti môže nesprávny postoj pri práci v záhrade spôsobiť zranenie kolien, najmä záhradkárom, ktorí trávia značné množstvo času v hline. Tomuto všetkému sa dá vyhnúť kvalitným komfortným riešením. sedadlo na prácu v sade alebo záhrade, ktoré poskytuje miesto na pohodlné sedenie pri práci. Dodáva sa tiež s užitočnými úložnými priestormi na uloženie náradia alebo postrekovačov, aby ste mohli pracovať a mať všetko po ruke.

6.- PRE ZAČIATOČNÍKOV V MESTSKEJ ZÁHRADE

Pre všetkých, ktorí v týchto dňoch začali pestovať na svojich terasách, je veľmi zaujímavým a originálnym darčekom vintage sad v tvare debničky na ovocie, ideálny na pestovanie našej zeleniny, ak má terasa napr. Len dosť miesta a nedá sa tam dať pestovateľský stôl.Tento darček im urobí veľkú radosť a budú sa tešiť z starostlivosti o zeleninu a jej ľahkého zberu. Nepochybujte, že to bude pre nich určite ideálny darček.

7. PRE MILOVNÍKOV AROMATIKY A KORENIA

Vnútorné bylinkové záhrady sú zábavné a funkčné veci v kuchyni. Nič sa nevyrovná čerstvým a lahodným arómam pre tých, ktorí radi varia. Táto roztomilá bylinková záhrada je veľmi esteticky príjemná a dodáva sa s 12 druhmi bylín. Dodáva sa aj s mini kvetináčmi (s logom bylinkovej záhrady), štítkami a rašelinou, aby sa proces pestovania začal rýchlo a jednoducho.Drevená škatuľka, v ktorej sa dodáva, tiež slúži ako veľmi roztomilý stojan, ktorý vyhovuje väčšine kuchynskej estetiky. Celkovo je to jednoduchý a sladký darček pre záhradníkov a fanúšikov varenia.

8. PRE MILOVNÍKOV VČIEL

Zachráňte včely! Či už je váš výnimočný milovník včiel alebo len prírodovedec, tento mimoriadne jedinečný darček ho určite prekvapí a poteší. Prístrešok pre včely na báze bambusu, ktorý možno zavesiť takmer kdekoľvek v záhrade alebo na terase. Jedinečné rúrkové tvary vo vnútri tohto včelieho domu z neho robia hotspot pre aktivitu včiel. Ak budete mať okolo seba kolóniu včiel murovaných, podnieti to opeľovanie vo vašej záhrade alebo v útočisku pre mestské včely, ktoré si v mestách útočisko nevedia nájsť.

9. PRE HYDROPONICKÉHO ZÁHRADNÍKA

Hydroponika v posledných rokoch rastie na popularite a dáva to zmysel. Tento spôsob pestovania rastlín bez pôdy má mnoho výhod, ako je efektívnejšie využitie vody a možnosť pestovať viac rastlín na malom priestore. Ak poznáte niekoho, kto má rád hydropóniu alebo by ho tento proces mohol len zaujímať, táto mini hydroponická stanica bude skvelým darčekom. Toto úhľadné malé zariadenie obsahuje šesť rôznych druhov bylín a všetky ich môžete pestovať na rovnakom 10-palcovom priestore. Všetko, čo váš darčekový príjemca potrebuje na spustenie, je trochu studenej vody. Jasné svetlá sú zahrnuté!

10. PRE MILOVNÍKOV JAHOD

Tieto chutné malé bobule sa dajú pestovať takmer v akomkoľvek priestore. V skutočnosti sú jahody alebo jahody veľmi produktívne plodiny, ak im poskytneme všetko, čo potrebujú pre svoj vývoj. Tieto vrecia sú ideálne na vertikálne vysádzanie jahôd a ich pestovanie vo veľkom na malom priestore.Pre tých, ktorí si chcú tieto plody užívať po celý rok, to bude určite váš ideálny darček.Obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste ich mohli začať pestovať.

ZÁVER

Toto sú úžasné darčeky! Zatiaľ čo mnohí záhradkári milujú dobrú záhradnícku knihu, býva obľúbeným darčekom pre milovníkov rastlín. Ale tieto jedinečné darčeky by mali určite trochu zatriasť a zapôsobiť na niekoho, kto miluje rastliny! Zanechajte nám komentár nižšie a povedzte nám, ktorý darček sa vám páči najviac, a užite si tieto zelené nápady u vás doma.

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: