D I Y

Ako vyrobiť domácu Churreru krok za krokom

Ako vyrobiť domácu Churreru krok za krokom
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Domáca churrera? Je to skvelý nápad a je tiež veľmi atraktívne jesť chutné churros, najmä v tomto chladnom období.

domáca churrera

Myšlienka pripraviť si churros doma a vychutnať si lahodnú pochúťku na raňajky alebo ako občerstvenie môže byť bližšie, než si myslíme.

Určite si churros doma nerobíte, lebo nemáte churreru, no my vám dnes prinášame riešenie. Myšlienkou je byť schopný urobiť si domácu churreru krok za krokom bez toho, aby ste nič minuli a za päť minút.

Akokoľvek sa to môže zdať neuveriteľné, na výrobu domácej churrery nám bude stačiť iba 500 ml plastová fľaša. Môže to byť voda alebo akýkoľvek iný nápoj. Dali by sa použiť aj iné opatrenia, ale určite a po vykonaní rôznych testov sme dospeli k záveru, že toto odmerka, plastová 500 ml alebo pol litra, je najpohodlnejšia na výrobu domácej churrery s fľašou. .

DOMÁCA CHURRERA S FĽAŠOU: RUKÁV PRE DIY CHURROS

Na výrobu našej churrery budeme potrebovať okrem fľaše už len fixku a orezávač. Pozrime sa krok za krokom:

Krok 1: Pomocou rezačky odrežeme základňu fľaše. Odrezanie na vzdialenosť jedného prsta bude viac než dosť. To je miesto, kde dáme cesto na naše churros.

Krok 2: Ďalšia vec, ktorú urobíme, je odskrutkovať uzáver fľaše. Fixkou označíme fľašu tak, ako chceme, aby nám churros vyšli. Ideálna vec, aby vyzerali celkom profesionálne, je vytvoriť tvar hviezdičky.

ako urobiť domácu churreru

Po označení podľa nášho vkusu veľmi opatrne a nožom narežeme tam, kde sme si označili hviezdičku. Ak máme na čiapke pri rezaní nejaké hrany, vždy ju môžeme očistiť orezávačom.

Krok 3 : Našu domácu churreru už máme hotovú, jednoduchú a jednoduchú. K našej churrere jednoducho musíme pridať veko s fľašou a vložiť cesto, ktoré sme predtým urobili. Je nevyhnutné pripraviť dobré cesto na churros. Po dokončení pridávame špachtľou do našej fľaše.

domáca churrera s fľašou

AKO VYROBIŤ CHURROS S FĽAŠOU

Nie je nič jednoduchšie ako pripraviť churros z fľaše, teda s našimi domácimi churros. Keď je pasta v churro, položíme ju na rovný povrch a pevne, ale jemne stlačíme fľašu, vyberieme churros.

ako urobiť domácu churreru

Dáme im dĺžku, akú chceme, a nastriháme, aby sme vytvorili nové churro. toľkokrát, koľkokrát máme cesto alebo churros, ktoré chceme urobiť. Pravdou je, že vychádzajú rovnako ako churrera z obchodu a vyzerajú chutne. Zostáva už len opražiť churros na panvici a dať im náš osobný dotyk.

Ako vidíte, nič nie je jednoduchšie, ako si vyrobiť domácu churreru krok za krokom s fľašou a doma. Ideálne, aby ste si mohli vychutnať dobré jemné domáce churros a pripravené na konzumáciu. Ak sa o to pokúsite, zanechajte nám v komentároch, ako tieto zelené nápady dopadli.

Ak máte nejaké návrhy alebo vylepšenia, tiež ich zdieľajte, aby sme si všetci mohli pochutnať na dobrých domácich churros alebo porras.

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: