Zdravie

Kadidlový olej na relaxáciu a premýšľanie Ako sa používa?

Kadidlový olej na relaxáciu a premýšľanie Ako sa používa?
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Kadidlový olej je dobre známy olej, je to jedinečný esenciálny olej pre svoje kvality a vôňu. Získava sa parnou destiláciou, čím sa získa 100% čistý olej a veľmi vysoká koncentrácia.

kadidlový olej

Kadidlový esenciálny olej má skvelé liečivé vlastnosti, ale je vysoko koncentrovaný, a preto by sa mal používať v malých množstvách. Ak sa aplikuje lokálne, je vždy vhodné ho zriediť v základnom oleji.

V aromaterapii je použitie vonného oleja široko používané. Používa sa s difuzérom a prináša veľa pokoja a relaxácie osobe, ktorá vdychuje jeho paru.

Čo je kadidlo?

Slovo Incense pochádza z latinského „Incensum“, čo znamená zapáliť. Je to zmes aromatických rastlinných živíc, ktoré sa zapaľujú na rôzne účely. Medzi tieto účely patria terapeutické, náboženské alebo jednoducho aromatické.

V čínskej kultúre sa kadidlo používalo na uctievanie svojho Boha, ako v iných kultúrach, ako sú Mayovia alebo Aztékovia. Vo všeobecnosti pálenie kadidla úzko súvisí s náboženskými účelmi, priťahovaním dobrých duchov, duchovným odpočinkom atď.

Môže byť použitý na priame alebo nepriame pálenie. V prvom je kadidlo zapálené a konzumované, pričom sa uvoľňuje jeho skvelá vôňa, kým druhým je nehorľavé kadidlo, ktoré vyžaduje nepretržitý zdroj tepla.

Vlastnosti rastlinného oleja kadidla

Výhody a vlastnosti kadidlového oleja

Okrem relaxačných vlastností vlastností tohto produktu má kadidlový olej okrem iných výhod a vlastností:

  • Protizápalové.
  • Analgetikum.
  • Adstringentný.
  • Antiseptické.
  • Expektorant.
  • Depurative
  • Vyváženie a relax
  • Jeho aróma pomáha lepšie dýchať
  • V masážnej terapii sa používa na svalové nepohodlie

&x1f44c;Použitie a použitie esenciálneho oleja Kadidlo Na čo slúži?

Tento olej má rôzne použitia a aplikácie, či už lokálne alebo inhaláciou s naším obľúbeným aromaterapeutickým difuzérom. Najbežnejšie aplikácie sú:

Kadidlový olej a rakovina

Po celé roky sa robili rôzne štúdie na pacientoch s rôznymi typmi rakoviny. V týchto štúdiách sa kadidlový esenciálny olej používal denne a 75 % prípadov sa dosiahlo významné zlepšenia To neznamená, že by sme mali opustiť tradičnú medicínu, ale môže byť pekným doplnkom. Samozrejme, vždy pod vedením skutočných lekárov,

Starostlivosť o pleť a jej nedokonalosti

Vlastnosti tohto oleja sú ideálne pre starostlivosť o pleť, s osobitným dôrazom na ošetrenie škvŕn na tvári a iných častiach tela Ukázalo sa, že ďalšie používanie tohto oleja pomôže výrazne znížiť kožné škvrny.

Vlastnosti esenciálneho oleja kadidla

Znižuje bolesť a pomáha zaspať. Bojujte so stresom a úzkosťou.

V aromaterapii je čistý kadidlový olej známy aj ako dobrý relaxant Jeho použitie s aromatickým difuzérom pomôže znížiť stres a úzkosť spôsobenú každodenným životom. Keďže je to silné analgetikum a protizápalové činidlo, môže sa použiť ako masážny olej na zníženie bolesti svalov a kĺbov.

Bez toho, aby sme zabúdali, že použitie tohto oleja je skvelým spoločníkom pri spánku, 3 kvapky do nášho difuzéra nám budú stačiť na to, aby sme zdravo zaspávali .

Zlepšuje príznaky prechladnutia a chrípky

Ak ste prechladnutí, máte nádchu a máte problémy s dýchaním, tento prírodný olej môže byť dobrou alternatívou k dýcha sa vám lepšieMôžete ho naniesť na hruď zriedený v nosnom oleji, alebo naneste pár kvapiek do difuzéra. Vždy dodržiavajte množstvá odporúčané každým výrobcom.

⛔Kontraindikácie a preventívne opatrenia, ktoré treba vziať do úvahy

Je to bežne používaný olej, takže je bezpečný, pred použitím vo väčšom množstve je vždy vhodné urobiť test. Spočíva v aplikácii 1 kvapky na ruku a nechá sa pôsobiť niekoľko hodín. Ak nedôjde k podráždeniu alebo inej alergickej reakcii, môžete použiť viac.

Tehotné ženy a dojčiace ženy by mali byť pri jeho používaní opatrné. Odporúča sa prečítať si leták každej značky a poradiť sa s lekárom.

Uchovávajte mimo dosahu detí, aby ste sa vyhli neúmyselnej konzumácii, ktorá môže spôsobiť otravu.

Nepriamy kontakt s očami alebo inými oblasťami slizníc.

Každá značka je iná v čistote a koncentrácii, preto je vhodné prečítať si návod na použitie.

☝Kde kúpiť vonný olej za najlepšiu cenu?

Môžeme ho kúpiť v predajniach parfumérií a prírodných vôní, ako aj v predajniach, ako sú bylinkári. Zvyčajne nie je ľahké nájsť tieto produkty a vo fyzických obchodoch nie je široká ponuka. Z tohto dôvodu ho zvyčajne kupujem na internet, je oveľa lacnejší, má veľa značiek a všetko je rýchlejšie. Tu je výber, ktorý by vás mohol zaujímať:

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: