Životné prostredie

Identifikátor húb: 5 aplikácií na rozpoznanie húb pomocou mobilu

Identifikátor húb: 5 aplikácií na rozpoznanie húb pomocou mobilu
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Identifikátor húb je nevyhnutný pre tých, ktorí radi chodia na huby každú jeseň. Či už sme odborníci alebo zasvätenci, pre náš pokoj je vždy dôležité, aby nás sprevádzal niekto, kto vie rozoznať každú hubu alebo hubu.identifikovať huby

A huby sú lahodná pochúťka, no musíme si dávať pozor, aby sme si nepomýlili jedlé s jedovatými, takže ak použijeme jednu z týchto aplikácií na rozpoznanie húb podľa fotiek, pomôže nám to identifikovať a zistiť, ktoré z nich môžu vziať a ktoré bude lepšie nechať na ich mieste.

Samozrejme, vždy, keď máme pochybnosti, musíme hubu opustiť a neriskovať, pretože chyba môže byť fatálna. Necháme vám 5 najuznávanejších a najcennejších pre Android aj iPhone.

Rovnako ako aplikácie na zistenie, o akú rastlinu ide, aj identifikátor húb nám môže veľmi pomôcť pri domácich úlohách vonku.

MUSHTOOL

iphone-slide-1identifikátor huby

Jednou z najsťahovanejších aplikácií na Google Play je tento identifikátor huby. MushTool ponúka rôzne nástroje pre lovcov húb, pre začiatočníkov aj pre skúsených.

- Identifikujte huby, ktoré nájdete, pomocou kvalitných fotografií a odborných komentárov.

- Uložte si miesta, kde ste našli huby, a pozrite si ich neskôr bez toho, aby ste ich zdieľali s inými zberateľmi.

- Po dni strávenom zbieraním húb hľadajte miesta, kde sa môžete najesť, alebo si uvarte vlastné huby podľa receptov, ktoré ponúkajú.

- Zabavte sa pri učení nových druhov pomocou hry na identifikáciu húb.

Bezpochyby v hornej časti aplikácií na rozpoznávanie húb podľa fotiek.

aplikácia na rozpoznávanie húb podľa fotografiíbezplatný identifikátor húb

FUNGIPÉDIA

hubová aplikácia

Toto je jedna z najkompletnejších aplikácií z hľadiska použitia a dizajnu.Má viac ako 1500 obrázkov, pomocou ktorých budete vedieť identifikovať viac ako 300 druhov húb zahrnutých v jeho databáze a je potrebné mať dobrý dizajn a aby bolo všetko veľmi intuitívne. Zaraďuje ho medzi naše obľúbené, tiež žetóny nie sú zbytočné. Dokonca aj časť, kde vidíte jedovatú hubu, s ktorou sa dá zameniť. Túto aplikáciu naozaj odporúčam.

obchod s aplikaciamiGoogle Play

SETAMÁNSKÉ HUBY

aplikácia na identifikáciu húbaplikácia rozpozná huby

Táto aplikácia na identifikáciu húb, podobne ako ostatné, má veľkú databázu. V nej nájdete a budete vedieť rozoznať najčastejšie huby a huby, ktoré môžete nájsť s rozsiahlym popisom a niekoľkými fotografiami.

Ak sa táto aplikácia niečím odlišuje od ostatných, je to to, že má chat v reálnom čase, aby ste sa mohli rozprávať a konzultovať s celou komunitou o možných pochybnostiach, ktoré môžeme mať.

Google Play

HUBY A HUBY

aplikácia identifikuje hubyidentifikátor húb online

Táto aplikácia alebo identifikátor húb nám neponúka nič viac a nič menej ako 83 druhov húb, ktoré môžeme nájsť po celom svete. Môžeme ich identifikovať podľa definície huby, ako je stonka alebo koruna, alebo či je laminovaná alebo pórovitá. Aj v type lesa, v ktorom sa objavuje. Aj takto sa učíme tento svet rozlišovať a chápať.

Google Play

FUNGINOTE

app-to-k-poznať-huby-a-huby

Pomerne komplexný sprievodca identifikáciou húb. Obsahuje viac ako 150 druhov a je schválený Kráľovskou botanickou záhradou CSIC.

Máte možnosť vidieť vlastnosti každej huby a podeliť sa o svoje zistenia alebo skúsenosti z terénu s komunitou.

obchod s aplikaciami

Nakoniec, aj keď to nie je aplikácia na vyhľadávanie a rozpoznávanie húb, je to aplikácia, ktorá nás môže veľmi zaujať a kde si môžeme uložiť trasu a miesta, kde sme huby nachádzali.Pretože v malých zákutiach, kde niekedy nájdeme skutočné hubové bane, sa môžeme vrátiť v inom čase alebo v nasledujúcom roku, keď opäť vyjdú. Aplikácia sa volá Trackeen Mushroom Edition.

Co si myslis? Poznáte nejakú inú aplikáciu alebo identifikátor húb, ktorý si zaslúži byť tu? Nechajte nám zelené nápady v komentároch.

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: