Tipy do záhrady

Zlatokopi ; Vonkajšie hry s deťmi

Zlatokopi ; Vonkajšie hry s deťmi
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Ak je niečo, čo v lete radi robíme, je to ísť sa hrať von s našimi deťmi a čím viac ich je, tým lepšie. V našom neúnavnom hľadaní hier ďaleko od obrazoviek sme už napísali niekoľko článkov, aby sa naše deti v dome mohli zabaviť, ako napríklad 15 hier vonku bez toho, aby sme si museli čokoľvek kupovať, alebo 15 hier v prírode, ktoré znovu využívajú veci, ktoré máme doma. .

vonkajšia hra zlatokopov s kameňmi

Tentoraz vám ukážeme hru, ktorú sme sa naučili minulý rok a ktorú ste si obľúbili. Gold Diggers je vonkajšia hra ideálna pre všetky vekové kategórie.

AKO SA HRAŤ NA ZLATOKOPAČKY

V hre zlatokopi musia deti nájsť zlaté nugety, ktoré dospelí (alebo iné deti) ukrývajú v záhrade alebo na terase, aj keď sa to zdá jednoduché a len ich hľadať všade bude problém. zábavná úloha zároveň, ktorá im pomôže zostať aktívni.

Na sťaženie hry však iná skupina detí bude hrať zlatých zlodejov V tomto prípade môže byť ich úlohou skryť Najprv zlaté nugety a hneď ako sa hra spustí, vašou úlohou bude rozosmiať hľadačov zlata, kým to nedosiahnu, ak uspejú, budú môcť ukradnúť všetko zlato, ktoré našli. Je dôležité rozosmiať ich bez toho, aby ste sa dotkli druhého hráča, takže zabudnite na šteklenie.

ako sa hrať na zlatokopky

Môžete nastaviť čas hľadania nugetov a keď tento čas uplynie, spočítajte, koľko zlatých nugetov sa našlo spolu alebo oddelene.Keďže neradi súťažíme, uprednostňujeme počítanie všeobecne, ale dá sa to urobiť jednotlivo alebo ich porovnaním so zlodejmi zlata.

Potom sa to zmení a z tých, ktorí boli zlodejmi, sa stanú pátrači a naopak, začneme hru odznova. Pravdou je, že je to hra, ktorá sa od nás veľmi žiada, keď sa zíde viacero detí a dobre sa zabavia.

POUŽITIE AKO ZLATÉ NUGETY

Na výrobu zlatých nugetov môžeme v skutočnosti použiť akýkoľvek materiál. Prvýkrát sme to urobili s kameňmi, ktoré sme našli pozdĺž cesty, ktoré boli celé biele, aby sme ich rozlíšili, ale potom nás napadlo, že by sme tomu mohli dať osobný nádych a vyrobiť skutočné zlaté nugety! Môže sa použiť aj hračkárske mince alebo iné možnosti.

A je pravda, že ak používame kamene, je ľahké ich nevidieť alebo odlíšiť od iných kameňov. Môžete použiť aj predmety, ktoré máme doma, ale zábavné je urobiť to niečím prírodným a čo nám nevadí stratiť, ak to nevedia nájsť.

Ako sme vám povedali, vyrobili sme skutočné zlaté nugety!

AKO VYROBIŤ ZLATÉ NUGETY DO HRY

Na výrobu nugetov sme hľadali asi 30 kameňov pozdĺž cesty, ktoré boli viac-menej všetky rovnako veľké, ideálne by nemali byť príliš veľké, aby sa dali dobre ukryť, ale nemali by byť byť príliš malý, ak sa hrajú mladšie deti. Veľkosť, ktorá nám najviac vyhovuje, je veľkosť obrázka.

vonkajšia hra zlatokopov

Ďalším krokom je veľmi dobré umytie kameňov, aby sa odstránili všetky štrky alebo nečistoty, pretože mnohé z nich sa nachádzajú polozakopané. S trochou vody a ich trením na chvíľu boli veľmi čisté. Musíme ich nechať chvíľu vyschnúť na slnku.

hra zlatokopka pre deti vonku

Je čas ich vymaľovať, v tomto prípade použijeme zlatý sprej, aby sme im dodali ten nádych zlatých nugetiek, deti ich tiež ľahšie rozpoznajú pri hľadaní. Z každej strany im dáme ručičku, aby sa dobre natierali. Nájdite miesto, ktoré príliš nešpiní, a použite lepenku, aby ste sa vyhli natieraniu podlahy.

zlatokopky nugety

Necháme ich vysušiť a budeme mať naše zlaté nugety hotové!!! Musíme si hru užiť a stráviť veľmi zábavné popoludnia. Aké ďalšie využitie vám napadne pri hre s týmito kameňmi alebo zlatými nugetami? Zanechajte nám komentár, aby ste vedeli, čo si myslíte. Milujeme zelené nápady, vďaka ktorým sa deti zabavia mimo tabletov alebo elektronických zariadení, ako je táto hra, zlatokopky.

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: