D I Y

Ako si doma vyrobiť bazén s balíkmi slamy

Ako si doma vyrobiť bazén s balíkmi slamy
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Keď sa horúčavy v letnej sezóne začnú znižovať, mnohí z nás sa chcú v boji s vysokými teplotami ochladiť, no kúpaliská nie sú pre mnohých z nás vždy životaschopnou a lacnou možnosťou. V mnohých prípadoch nám vynaliezavosť mnohých ľudí pomôže vyrobiť bazén jednoduchým spôsobom a ušetrí veľa peňazí, napríklad tak, ako sme videli pri bazéne s paletami, vieme vyrobiť domáci bazén so slamou v jednoduchý spôsob a krok za krokom.

Na výrobu tohto neuveriteľného slameného bazéna budeme podľa troch autorov tohto projektu potrebovať veľmi málo materiálov, budeme potrebovať balíky slamy, vodotesnú plastovú fóliu a nejaké lano.Potom ho budeme musieť naplniť vodou, ale to už necháme na vás.

AKO SI VYROBIŤ DOMÁCI BAZÉN ZO SLAMY

Ako urobiť bazén s paletami krok za krokom

Na spustenie nášho projektu je ideálne hľadať viac-menej rovnú plochu našej terasy, záhrady alebo farmy. Po výbere lokality je dôležité premyslieť si množstvo alebo veľkosť bazéna, ktorý chceme vyrobiť v závislosti od balíkov slamy, ktoré chceme minúť alebo použiť, alebo dokonca v závislosti od plastového plátna, ktoré máme, ktoré môže určiť veľkosť nášho bazéna.

Po vymedzení plochy, kde bazén postavíme, umiestňujeme balíky slamy. Môžeme im dať rôzne výšky v závislosti od plátna alebo veľkosti, ktorú chceme dajte bazén, v skutočnosti s dvoma balíkmi vysoký, bazén bude neuveriteľný a dosť na ochladenie toto leto.

Ideálne pre tento typ bazénov a o to, že vytvorenie nášho dočasného bazéna je jednoduchšie, je to, že mu dáme obdĺžnikový alebo štvorcový tvar, takto bude pre nás oveľa jednoduchšie umiestňovať balíky zo slamy.

Keď už máme vyznačený obvod v požadovanej výške, je dôležité predĺžiť plastovú plachtu, aby sme zakryli a pripravili náš bazén, musíme skontrolovať, či dobre sedí na všetkých stranách a skontrolovať, či je ako stabilný, ako je to možné, bez straty na oboch stranách.

Kúsok po kúsku a s trpezlivosťou roztiahneme celé plastové plátno po obvode, pričom sa snažíme nechať čo najmenej záhybov, aby sa pri napúšťaní bazéna dobre roztiahlo, v tejto chvíli laná môžeme nasadiť, keď je niektorá zo strán dobre predĺžená a postupne odstránime všetky záhyby.

Teraz už len doliať vodu a bazén budeme mať hotový. Je dôležité, aby sme vedeli, že v tomto bazéne musíme byť opatrní a pokojne sa okúpať pre prípad, že by sme konštrukciu rozobrali a jednou z výhod tohto bazéna je, že môžeme odstrániť všetok materiál použitý na jeho uskladnenie na ďalšiu sezónu a dokonca môžeme balíky slamy použiť na mulčovanie záhrady na jeseň.

Dúfame, že vám tieto zelené nápady pomôžu a ako vidíte, nepotrebujete veľké investície na to, aby ste mali na terase alebo farme vlastný prírodný bazén, ak áno, neváhajte nás nechať v komentujte, ako sa vám to osvedčilo.

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: