D I Y

Ako vyrobiť bublinkové mydlo bez glycerínu

Ako vyrobiť bublinkové mydlo bez glycerínu
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Ak existuje niečo, čo privádza tých najmenších k šialenstvu, sú to mydlové bubliny a čím väčšie, tým lepšie, v skutočnosti sú mnohokrát ohromené tým, že pozorujú ich veľkosť a ženú ich, aby ich vybuchli.

ako vyrobiť bublinkové mydlo bez glycerínuAk ste unavení z typických fliaš, ktoré sa predávajú a ktoré sa neustále rozlievajú, ktoré sú navyše drahé a ťažko dostupné, vysvetlíme vám, ako vyrobiť bublinkové mydlo bez glycerínu pre vaše domáce bublinky z dostupných ingrediencií.

Ako vyrobiť domáce mydlové bubliny bez glycerínu a odolné

Na nete nájdete veľa miest, kde vás naučia pripraviť si domáce bublinkové mydlo s glycerínom so všetkými nebezpečenstvami, ktoré toto so sebou nesie a že ho tiež nie je vždy ľahké nájsť.

Preto vám ponúkame, ako si vyrobiť bublinkové mydlo bez glycerínu, bez toho, aby ste museli kupovať ingrediencie, keďže ich pravdepodobne máte všetky doma.

Na prípravu ľubovoľného množstva domáceho mydla na bublinky bez glycerínu, ktoré chcete, použijeme nasledujúce pomery:

  • 5 dielov vody , teda 5 pohárov alebo šálok.
  • 1 Časť extra silného gélu (je dôležité, aby bol extra silný).
  • 1/2 časť mydla do umývačky riadu (to, čo sa nám najviac osvedčilo, je to rozprávkové).

Nebudete potrebovať nič iné. Povedali sme vám, že vám vysvetlíme, ako vyrobiť bublinkové mydlo bez glycerínu a že je to super jednoduché, takže uvidíte. Všetko, čo musíte urobiť, je veľmi dobre premiešať ingrediencie a počkať asi 10 minút na použitie.

Najlepšie na tom je, že vďaka gume v zmesi na výrobu mydlových bublín bez glycerínu sú bublinky super odolné a na výrobu bublín môžete použiť takmer akýkoľvek povrch.

Vyskúšali sme to aj s rolkou toaletného papiera, tak si to predstavte. Neexistuje žiadne ospravedlnenie, aby ste ich vyskúšali. Ak chcete, aby obrovské bubliny neprestávali čítať, je to na nezaplatenie.

ako vyrobiť domáce mydlové bubliny bez glycerínu

AKO VYROBIŤ DOMA VEĽKÉ MYDLOVÉ BUBLINY

Na výrobu obrovských bublín, teraz, keď už viete, ako vyrobiť bublinkové mydlo bez glycerínu, to znamená, že to podstatné z tejto zmesi už máme, nám chýba veľmi dôležitá časť, ktorou je na vytváranie bublín pomocou .

Na výrobu obrovských mydlových bublín môžete použiť množstvo predmetov. Čím väčšie, tým lepšie. Vyskúšali sme staré tenisové či bedmintonové rakety, dokonca aj staré kolesá na bicykle a dajú sa perfektne zvládnuť.

Toto však určite nemá každý z nás doma. Takže, čo si myslíte, ak vám poviem, že s dvoma palicami a povrazom (najlepšie bavlneným) môžete vytvoriť obrovské a neuveriteľné mydlové bubliny.

ako urobiť bubliny bez glycerínu

Na to spojíme lano kruhovým spôsobom a prevlečieme ho cez palice. Ideálne je, ak je horná časť obvodu spojená menším polomerom tak, aby sa dalo povedať, že má skôr vajcovitý tvar ako kruh, ako vidíte na obrázkoch.

Vďaka tomu bude oveľa jednoduchšie a prispôsobiteľnejšie namáčanie do našej zmesi bublinkového mydla bez obsahu glycerínu. Oveľa viac ako napríklad s raketou alebo kolesom bicykla, keďže v takých prípadoch by sme potrebovali obrovský a predĺžený kontajner. V prípade tejto metódy palice a lana sa dá prispôsobiť skôr úzkym nádobám.

Nebudeme potrebovať ani fúkať, jednoducho odstránením navlhčenej struny začneme oddeľovať palice a točiť, otáčať alebo chodiť. Samotný pohyb spôsobí, že sa vytvoria obrovské bubliny, ktoré každého nechajú bez slova.

Ak nechceme použiť nič z toho, môžeme použiť, ako sme už spomínali, kartón z rolky papiera. Aj keď v tomto prípade obrovské mydlové bubliny nevyjdú, budú oveľa väčšie ako klasické Pompero.

Dúfame, že vám tieto zelené nápady pomôžu a užijete si deň bublín naplno! Pozrite si aj náš článok, kde učíme vyrábať mydlo s použitým olejom.

TENTO ČLÁNOK SI MÔŽETE ULOŽIŤ NA PINTEREST

domáce mydlo na zadoček bez glycerínu

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: