D I Y

30 skvelých a originálnych nápadov pre vertikálnu záhradu sukulentov

30 skvelých a originálnych nápadov pre vertikálnu záhradu sukulentov
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Ak chcete svojim stenám u vás doma alebo na balkóne vašich domov dodať viac farieb, vždy vám môžeme urobiť vertikálnu záhradu sukulentov, ako sme vysvetlili v inom článku, tu sa chystáme zostaviť skvelé nápady, aby ste si mohli vytvoriť vertikálnu záhradu vzácnych, rôznych a zábavných sukulentov, dávajte pozor na nápady a vždy nás môžete prekvapiť v komentároch svojimi návrhmi.

Máme aj tú výhodu, že sukulenty sú rastliny, ktoré potrebujú málo starostlivosti a málo polievania, takže tí najnešikovnejší ich môžu nechať doma bez toho, aby sa cítili previnilo, že nemajú čas sa o ne starať.

VYUŽITE MATERIÁLY

Využite staré debničky, drevo, debničky, palety alebo debničky na ovocie s rafiovými vrecúškami sú veľmi dobré možnosti na prípravu našej vertikálnej záhrady sukulentov.

VYUŽÍVAJTE VÝHODY PRÍRODY

Pozostatky z guľatiny sú ideálne na zdobenie našich domov alebo terás, môžeme použiť sukulenty, ktoré v mnohých prípadoch nepotrebujú na vývoj žiadny substrát

DEKORÁCIA NA PÍSMENA

Vyrobte si črepníky v tvare písmen alebo iniciálok, ktoré zavesíte na našu záhradu. Vchody domov, dokonca aj pri dôležitých udalostiach, ako sú svadby alebo narodeniny, dodajú osobitosť

DEKORATÍVNE VENCE

Vynikajúcou možnosťou je pripraviť si tieto korunky na zavesenie v našich domácnostiach pri vchodoch, dverách alebo balkónoch, stačí si pripraviť korunku so sieťkou alebo šnúrkou a substrát vo vnútri bude stačiť na to, aby boli tieto krásne zelené ozdoby.

TVARY SRDCA

Ako lepšie vyjadriť svoju lásku ako tieto vertikálne záhrady v tvare srdca, je to dokonalý darček pre milovníkov rastlín! radosť!!!

ZELENÉ STRECHY

Ďalšou zábavnou a zaujímavou možnosťou je pripraviť takúto zelenú strechu na hniezdne búdky, ktoré pripravujeme pre návštevníkov našej záhrady, dodá to týmto malým paletovým domčekom prirodzenejší nádych a určite pozvi ich, aby ich zamestnávali väčšou radosťou.

PRÍRODNÉ MONTÁŽE

Tieto sú nepochybne moje obľúbené, môžeme striedať ďalšie prvky, ako sú zvyšky guľatiny, malé kamienky, dokonca aj mach, aby sme pripravili nádherné prírodné prostredie, kde určite strávime hodiny pozeraním, toto je bezpochyby môj obľúbený možnosť.

Dúfame, že sa vám všetky tieto návrhy zelených nápadov páčili. Ak chcete, môžete si tu kúpiť sukulenty a začať pripravovať svoju vertikálnu záhradu. Som si istý, že nájdete zábavný a kreatívny spôsob svoju vlastnú záhradu.

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: