Tipy do záhrady

70 nápadov a hier na hranie s deťmi v dome

70 nápadov a hier na hranie s deťmi v dome
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Na tie chvíle a okolnosti, kedy z akéhokoľvek dôvodu nemôžeme vyjsť z domu a musíme zostať s deťmi vnútri, no nechceme, aby boli neustále prilepené na obrazovke či tablete a nudili sa , ponúkame 70 nápadov a hier, ktoré vás pobavia.

 1. BUĎTE SKVELÝM KUCHÁROM ZA DAYVieme pripraviť nespočetné množstvo receptov prispôsobených všetkým vekovým kategóriám, aby sme sa na chvíľu zabavili, na blogu pre nich máme ideálne domáce cesto na pizzu na prípravu.
 2. OTVÁRA SA DŇA CLAINZ TIEŇOV Môžeme si pripraviť papierové alebo kartónové bábky a prilepiť ich na palicu, príbor alebo slamku, dať baterku (môže byť z mobilu) a pripraviť divadlo.
 3. BUDEME Z NÁS HERCAMI NA DEŇ Môžeme vám predstaviť váš obľúbený príbeh, vtip alebo báseň, budete radi, keď sa neskôr na obrazovke uvidíte ako skutoční herci.
 4. BALÓN SA NEDOTÝKA ZEMI Balón môže byť dokonalou alternatívou, ako si užiť dobré čas hier, medzi niekoľkými hádzaniami balóna a že sa nikdy nedotkne zeme. Môžeme tiež improvizovať niektoré rakety s taniermi a hrať tenis.
 5. STOLOVÉ HRY Stolové hry sú tu s nami už mnoho rokov a aj keď nie mať nejaké Doma na blogu máme veľa improvizovaných hier s ceruzkou a papierom a dokonca aj s kockami.
 6. MIME A FILMY Dve hry, ktoré nikdy nevyjdú z módy, môžeme vytvoriť dva tímy a pokúsiť sa uhádnuť postavu alebo akciu, ktorú druhá osoba robí pomocou pantomimy a pohybov, ďalším variantom by boli filmy.
 7. PINTACARAS Ak máme doma maľby na tvár, dobrou možnosťou je pozrieť si návrhy na Pinterest a skúste ich rozmnožiť, ak nemáme, vždy si môžeme vybrať fixky alebo pastelky.
 8. IMITÁCIE A ROZHOVORY Môžeme napodobňovať naše obľúbené postavy a mimochodom im poskytnúť vtipný rozhovor zasmiať sa spolu.
 9. MALÉ POKLADY Môžeme sa hrať na skrývanie malých odkazov po celom dome so zábavnými a láskyplnými frázami. skús ich všetky nájsť. Alebo môžeme dokonca napísať slovo na každý kúsok papiera a nechať ich, aby sa ich pokúsili poskladať, aby rozlúštili kód.
 10. BITKY S VANKÚŠAMI Pre chvíle, keď už doma nemôžeme vydržať bitku tým s vankúšmi alebo vankúšmi na pohovkách a posteli nám spáli adrenalín.
 1. NOVÝ VZDUCH DO VAŠEJ IZBY Je to moment, kedy toho budeme mať veľa Keď máme čas na preskupenie našej izby, môžeme využiť objednanie tých katastrofických zásuviek, v ktorých sa už roky hromadia veci. Vymeňte nábytok alebo sa s ním dokonca zabavte.
 2. SPEVÁKOV ZA DEŇ Prečo si nevybrať túto chvíľu na tvorivosť a nevyužiť vymýšľanie nových piesní a tancov s chytľavými frázami a refrénmi.
 3. UMELEC ARTISTIC Byť karikaturistom nebolo nikdy jednoduchou úlohou, ale je zábavnejšie, ak si všetci jedného nakreslíme a potom nakreslíme najzábavnejšiu karikatúru alebo kresbu!
 4. HLÁSATEĽOV V RÁDI Prečo neurobiť program v rádiu? Jeden vystupuje ako moderátor s rôznymi hosťami a sekciami, kde sa zúčastňuje každý, môžeme dokonca urobiť hudobný program!! Nahrajte si to, aby ste si nás mohli vypočuť neskôr. Znie to ako zábava!
 5. PREHRÁVANIE PELÍCULAS Môžeme si vziať vtipné scény z kreslených filmov, stíšiť hlasitosť a nahrať vlastný dialóg, predstavivosť až moc, čím je dialóg surrealistickejší, tým zábavnejšie bude počúvať ho neskôr.
 6. NASTAVTE SI REŠTAURÁCIU Prečo nezmeniť obedy a večere na niečo zábavné, kde si môžeme posedieť sa najesť a predstierajú, že sme išli do ich reštaurácie, môžu využiť aj to, že nám naservírujú jedlá, ktoré uvarili.
 7. NOVÉ TANCE Vezmite si svoj obľúbený repertoár skladieb a dajte im šmrnc vymýšľaním nových krokov a tance, ktovie, či ich urobíme módnymi.
 8. TRIEDY MEDITÁCIAY RELAXÁCIA S toľkým časom, ktorý máme, prečo nevyužiť pár minút relaxu a meditácie je čas pokúsiť sa skrotiť zver…
 9. SÚŤAŽ O KOSTÝMY Ak máme oveľa lepšie kostýmy, ale čo tak skombinovať to, čo je potrebné na rozpútanie predstavivosť pri tvorbe kostýmov?
 10. HRANIE SLOV „keby som bol…“ Skvelé na trávenie času, kladenie otázok napr. ,keby si bola zviera/rastlina,ako by si bola?ako by si sa volala?co by si robila cely den? a preto? alebo strom, jedlo, hra,… čokoľvek.
 11. NAKRESLIŤ STROM RODINA Je skvelé pokúsiť sa zapamätať si celú rodinu, ktorú máme, veľmi zábavný spôsob, ako vidieť všetkých príbuzných, ktorých máme, kresliť rodokmeň.
 12. SÚŤAŽNÉ TRASY Ak máte radi autá, môžeme použiť maskovaciu pásku alebo čokoľvek, čo sa vám páči, musíme nakreslite okruh okolo domu a pretekajte s našimi autami
 13. VYTVORTE KAMPAŇOVÝ STAN Ak sa deťom niečo páči, je to vytvorenie malé prístrešky alebo stany, vezmite si nejaké plachty alebo prikrývky a pripravte si tábor, kde môžete prežiť veľké dobrodružstvá.
 14. UROBIŤ NOVINY RODINA So starými novinami, kresbami alebo dokonca samotným vytváraním rozloženia môžeme urobiť malé správy o tom najdôležitejšom, čo sa stalo počas dňa doma alebo dokonca vymýšľať správy.
 15. PRETEKY V LIETADLÁCH Každý si postaví svoje najlepšie aerodynamické lietadlo a potom ho otestuje , pozrite sa, ktorá letí ďalej.
 16. SPISOVATEĽ ZA DAY Prečo nenapísať príbeh, na to sú ideálne kocky príbehov, ale ak ich máme, vždy vieme vymyslieť nejaké veci, ktoré by príbeh mal obsahovať, drak, les, lietadlo…
 17. DOMÁCE STOLOVÉ HRY S papierom a ceruzkou dokážeme vyrobiť mnoho spoločenských hier, vrátane scatergoris. kategórie musíme čo najrýchlejšie zaradiť názvy, ktoré začínajú písmenami, ktoré hovoríme aj do piktogramu, snažte sa, aby ostatní bez rozprávania objavili, čo kreslíte!
 18. SUPERHRDINOVÉ PROTI ZLODOM Komu sa nepáči byť superhrdinom, môžeme popustiť uzdu fantázii divoký a každý z nich má superschopnosť poraziť darebákov, ktorí chcú skoncovať s ľudstvom.
 19. SALÓN KRÁSYPretože príležitosť si to zaslúži, musíme sa nechať unášať tými najlepšími ruky, aby zlepšili náš štýl, vyhrá ten najbláznivejší a najodvážnejší.
 1. AUDIOCUENTO Už jeden deň sme moderátormi rádia, prečo si tiež nenahrať, ako čítame Počítam s tým, že robíte dialógy s rôznymi hlasmi? Milujeme počúvanie príbehov!
 2. ABSTRAKTNÉ UMENIE S niektorými starými časopismi a trochou fantázie môžeme vytvárať zábavné abstraktné alebo súčasné koláže.
 3. RESKUPOVAŤ ZELENINU Ak sa chceme ponoriť do sveta zeleniny a pestovania a zároveň chceme urobte tak Zeleninové zvyšky, ktoré máme doma, ako hlávkový šalát, pór alebo zeler, môžeme rýchlo dopestovať v priebehu niekoľkých dní uvidíte, ako znova vyklíčia, stačí trochu vody.
 4. KLÍČIVÉ STRUKOVINY Strukoviny, ktoré máme doma, sú zo semienok, ktoré predtým vyklíčili môžete vidieť, ako rastú a vyvíjajú sa takmer každú hodinu! S kúskom bavlny a šošovicou, fazuľou alebo cícerom dokážeme zázraky.
 5. KLÍČIŤ OVOCNÉ SEMIENKÁ Veľa ovocia, ktoré kupujeme v supermarketoch, sa dá naklíčiť. trochu trpezlivosti, vaty a vody, môžeme vidieť, ako klíčia jablká, avokádo, vlašské orechy, mandle, citróny, mango…
 6. PAPIEROVÉ POSTAVY Origami nikdy nevyjde z módy, papier a veľa fantázie, aby ste urobili všetko typ figúrok, ako čln, motýlik… určite nájdete nekonečné množstvo možností.
 7. KLASIKA VYSTRIHOVANIA Nakreslite postavu, vystrihnite ju a vytvorte si vlastné oblečenie so záložkami aby sa dobre držali a doplnky, zabavíte sa pri tom a zabavíte sa pri hraní.
 8. PIKNIK V OBÝVAČKE Zvyknite si na myšlienku, že obývačka je pole a pripraviť, deka na zem a kôš so sladkosťami, zmena pohľadu veľmi pomáha.
 9. PUPPETS Najjednoduchšie je to s ponožkami, prilepiť alebo prišiť nejaké gombíky na oči, a/alebo motýliky, kravaty
 10. CUDZÍ NA VEČERE Večerajte pri stole, ako keby ste sa nepoznali. Predstavte sa, hovorte o tom, čo sa vám páči, stretnite sa znova so svojou rodinou!
 11. BOJ O TICHO Všetci proti všetkým… Pošteklite boj!
 12. KARAOKE Získajte svoj obľúbený mikrofón toho, čo máte v kuchyni najradšej, a dajte do toho všetko
 13. KINO Vystrihnite a ozdobte lístky, občerstvenie… dokonca si môžete postaviť kino fórum, predstavte si ten smiech, ak jeden z vás vystupuje ako režisér filmu!
 14. ENGLISH CHICK Jeden, dva, tri… Anglické mláďa Nikto sa nehýbe!
 15. ČO SA MÁM NA VÁS NAJRADŠIE PÁČI… Povedzte nahlas a/alebo napíšte, čo sa vám páči najviac o vašej rodine, jeden po druhom.
 16. TRABALENGUAS Súťaž v prekrúcaní jazyka! Kto to povie najrýchlejšie bez toho, aby sa pomýlil, vyhráva.
 17. IMITACIÓNY Model sa každým otočením pohne a vy musíte napodobňovať všetko, čo robí. Osloboďte svoje telo a smejte sa so svojou rodinou.
 18. LASER SPIDER WEB S páskou, vlnou… vyplňte chodbu závesom a máte prekračovať, ale nedotýkať sa ho!
 19. CAMPING Všetci spia v obývačke so stanom a spacími vakmi, rozprávajú si strašidelné príbehy a vydávať zvieracie zvuky.
 20. BOOKMARKS Koláž na vytvorenie záložiek pre každú knihu. Témy!
 1. VÝMENA ROLE Vyberte si niekoho iného a hrajte sa na to, ako on. Nie je možné nezostať ľahostajným!
 2. HISTÓRIA MEDZI VŠETKÝM Jeden začína, „Štart“ a obrat rozprávača „Nudo“ prechádza “ ako sa príbeh končí? A „Výsledok“
 3. KRESLENIE NOHOU Už ste niekedy skúšali kresliť alebo písať nohou? Možno zomrieš smiechom.
 4. VTIPY Vtipná súťaž, hľadajte na internete alebo si vytvorte vlastnú, ak v TV môžete tiež!
 5. MASAJES S olejom a dobrými rukami ho nezabudnite požiadať späť.
 6. MUECAS Otočte si tvár, ako len môžete, kto sa prvý smeje, prehrá!
 7. CATAPULTAS Uchopte lyžicu a oporný bod a zostavte si vlastný katapult z papierových guľôčok. Kto ide ďalej? Ktoré modely fungujú najlepšie?
 8. HÁDAJTE MELÓDIU Spievajte iba melódiu, žiadne slová, bzučanie alebo si vyberte jednu slabiku. Kto má pravdu.
 9. ŠÍLENÉ FOTKY S telefónom robte vtipné fotky; skákať, robiť tváre.
 10. CIRKUSOVÝ TESNEJŠÍ CHODITEĽ So stuhou kráčajte ako povrazochodec. Nie je to také jednoduché, ako to vyzerá!
 11. DEŇ DOMINO Vytiahnite niekoľko kociek domino do radu a sledujte, ako rýchlo padajú! Vytvárajte tvary a obrázky.
 12. MAPA POKLADU Skryte predmet a nakreslite ho na nakreslený pôdorys svojho domu pomocou stopy a etapy. Dokážete to nájsť? Sú to cookies?
 13. KRESBY, KTORÉ ZMYSLUJÚ Doodle na papieri a ďalší ho musí použiť na nakresliť niečo pokazené. Zároveň ste mu/jej odovzdali jeden.
 14. JEDÁCI PAPIERA 80. roky sú späť! Zostavte si papierový cumlík a zistite, čo je pod chlopňami.
 15. PIESNE VÁŠHO DETSTVA Zaspomínajte si so svojimi deťmi na pesničky z vášho detstva. Na Youtube sú veľmi dobré kompilácie.
 16. KOŠÍK VŠETKÉHO Kôš, vedro, čokoľvek, namočiť veci a … NBA.
 17. STUDENÁ STUDENÁ AKO VODA RIEČKY, HORÚCA AKO TEČÚCA VODA Skryť predmet a nájsť ho zatiaľ čo vám hovoria, že zima je ďaleko a teplo je blízko.
 18. POŠKODENÝ TELEFÓN Vymyslite si zvláštnu frázu. Teraz to odovzdajte tomu, koho máte po pravej strane, ale povedzte to veľmi rýchlo. Čo príde ako posledné?
 19. HĽADÁVANIE POKLADU Clue to Clue… Budú to tentokrát cookies, áno?
 20. DISPARATES Jeden niečo povie, ďalší to otočí a rozhýbe, ako sa len dá a tak ďalej Pozrime sa, kto vydrží najdlhšie bez smiechu!
 21. 20 OTÁZOK NA UHÁDNUTIE POSTAVY Jeden myslí na postavu a ostatní sa snažia uhádnuť, koho zaoberá sa otázkami, ale stojí za to odpovedať len áno alebo nie, kým to nepochopia správne

Dúfame, že tieto zelené nápady vám pomôžu vo chvíľach, ktoré trávite s rodinou v dome, neváhajte sa o ne podeliť so svojimi priateľmi a akékoľvek návrhy vždy uveďte v komentároch. Hra tabas je tiež veľmi zábavná.

Vždy máme možnosť hrať sa s malými bábikami alebo figúrkami, aby sme rozptýlili pozornosť tých najmenších bez toho, aby sme museli kupovať ďalšie hry, ako sú mojipopy alebo figúrky superzings, ktoré sú zberateľské a môžu si užiť hodiny zábavy pri ich hraní.

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: