D I Y

Domčeky z paliet pre deti: Viac ako 20 nápadov, ako ich vyrobiť

Domčeky z paliet pre deti: Viac ako 20 nápadov, ako ich vyrobiť
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

paletové domčeky sú ideálne, ak máme dostatok miesta. Palety nám ponúkajú naozaj veľa možností, ako ich opätovne využiť a vytvárať s nimi nové veci. Je to drevo veľmi ľahko dostupné a lacné v mnohých situáciách, takže ak máte na záhrade palety alebo sa k nim ľahko dostanete, môžete si s týmito skvelými nápadmi vychutnať výrobu paletových domčekov pre deti.

paletové domčeky pre deti

Paletové drevo má tú výhodu, že je veľmi všestranné a môžeme ich použiť celé alebo ich jednoducho rozobrať so stojanom a získať tak všetko drevo na stavbu paletovej kabínky pre deti.Môžeme robiť a uvidíme aj hry pre deti s paletami alebo aj postieľkami na odpočinok a dáme ich do týchto kabínok pre deti s paletami.

Určite je domček na strome snom každého dieťaťa, ale pre nás, ak nemáme stromček alebo jednoducho nechceme postaviť domček na strome tam, kde by sme ho mohli postaviť, vždy môžeme jeden z týchto domčekov z paliet pre deti, ktoré budú milovať.

DOMY PRE DETI S PALETAMI

Môžete vytvárať nekonečné kombinácie, aby ste si postavili svoje domčeky z paliet pre deti a prispôsobili ich vkusu alebo potrebám svojich detí, s dvojposchodovými schodmi, šmýkačkou alebo dokonca priestorom na hraciu kuchynku .

Tieto domčeky z paliet pre deti môžu byť zdobené podľa ich predstáv pomocou črepníkov, kvetov, dokonca aj obrazov alebo iných prvkov, aby sa tieto domčeky cítili ako svoje. Samozrejme je dôležité, aby sme po postavení nášho detského paletového domčeka naniesli ochrannú vrstvu, aby drevo vyzeralo krajšie a bolo odolnejšie.Vždy je vhodné použiť lazúr, vďaka ktorému naše domy vydržia roky.

Teraz nám už len dovoľte ukázať vám tieto nápady, ako vyrobiť kabínku pre deti z paliet. A predovšetkým, aby ste užite si so svojimi deťmi proces výroby týchto domov.

PALETOVÝ DOMČEK PRE DETI SO šmykľavkou

Tento domček je ideálny pre naše deti na hranie, kde môžeme dať šmykľavku a lezeckú stenu, zábava bude maximálna.

paletový domček pre deti so šmykľavkou a preliezačkou

PALETOVÝ DOM SO ŠTÍTOM

Jednoduchým modelom, ktorý vám môže pomôcť získať nápady, je tento jednoduchý paletový dom so sedlovou strechou a jednou otvorenou stranou. Na jednej zo stien ju môžeme prekryť samolepiacou rolkou tabule, kde dajú voľný priebeh svojim výtvorom.

paletové domy

PALETOVÝ DOMČEK PRE DETI MOBILNÝ A S KOLESMI

Ďalším zaujímavým nápadom je postaviť malý paletový domček s kolesami, aby ste ho mohli presúvať na rôznych miestach záhrady alebo terasy. Je ideálny do menších priestorov alebo ak ho nechceme nikde nechávať pripevnený.

paletový domček

MODERNÝ PALETOVÝ DOM PRE DETI

Milujeme tento moderný a jednoduchý dizajn, je to tiež malý domček z paliet bez podlahy, aby sa dal ľahšie postaviť. Jednoduchá strecha a vieme to urobiť aj s plechom proti vniknutiu vody, neskutočný moderný dizajn.

paletový domček pre deti

JEDNODUCHÝ A ĽAHKÝ PALETOVÝ DOMČEK PRE DETI

Pre rodičov, ktorí sú menej šikovní alebo ktorí nemajú toľko času na výrobu paletového domčeka, vám ponúkame minimalistický dizajn bez toho, aby museli palety rozoberať. Je jasné, že dom bude v pohode a umožní nám vidieť, čo sa deje vo vnútri.

ako urobiť kabínu pre deti

DOM NA STROME S PALETAMI

Pre tých z nás, ktorí si chcú postaviť domček na strome s paletami, ale strom nemajú alebo ho nechcú používať, môžeme vyrobiť túto zábavnú chatku z paliet vrátane pieskoviska! Zdá sa nám to ako skvelý nápad a budeme mať aj šťastie, že ak bude pršať, naše pieskovisko zostane suché.

domček na strome s paletami

DOM S TERASOU

Táto chatka s paletami pre deti je ideálna, má aj terasu, ktorú vám budú všetci závidieť, môžete ju využiť ako sklad na hranie alebo aj ako reštauráciu či kuchyňu.

krok za krokom dom s paletami

JEDNODUCHÝ PALETOVÝ DOM PRE DETI

Ďalší model pre najmenej šikovných v domácnosti, tento domček, ktorý si neskôr môžeme natrieť na ružovo, zvládneme v štyroch krokoch a máme ho hneď hotový, určite sa im bude páčiť ako najlepší paletový dom na svete.

domček s paletami

Ak sa vám to zdá príliš jednoduché, navrhujeme tu iný model, ktorý je tiež veľmi jednoduchý a farebný.

jednoduchý detský domček z paliet

Niekedy sú tie najjednoduchšie nápady tie najlepšie, tento malý domček z paliet pre deti je vyrobený bez nutnosti palety rozoberať a uisťujeme vás, že bude mať pre vaše deti totálny úspech.

paletový domček pre deti krok za krokom

Ďalšou veľmi základnou možnosťou, ako postaviť dom z paliet, je pripraviť si tento pirátsky brloh vyrobený z paliet. Táto chatka bude určite tým najlepším útočiskom, aké môžu mať vaše deti na hranie.

paletové domčeky pre deti

CHABÍNKA PRE DETI S PALETAMI

Ak máte radi drevo a DIY, môžete byť vyzvaní, aby ste im vyrobili túto chatku. Zdá sa to komplikované, ale určite si tento detský domček na mieru užijú naplno.

kabína pre deti s paletami

Pre tých najodvážnejších, čo sa týka domácich majstrov, navrhujeme aj ďalší trochu profesionálnejší dizajn. Táto kabína vyrobená z paliet je skutočne inžinierskym dielom, ktoré si naše deti užijú.

domy s paletami

ČARODENNÍK

Úplne iný dizajn, ktorý si môžete vyskúšať vo svojej záhrade. Tento dom je inšpirovaný domom čarodejníc z rozprávok. Bude to úžasný dizajn pre vašu záhradu.

domček na strome s paletami

MALÝ COUNTRY DOM

Tento domček z paliet pre deti je ideálny svojimi terasami simulujúcimi vidiecky dom, má vonkajšiu terasu na prípravu občerstvenia a sedlovú strechu.

paletové domčeky pre deti

PALETOVÝ DOM PRE DETI

S týmto dizajnom to myslíme vážne, tento detský domček má štruktúru skutočného domčeka, aj keď sa na jeho výrobu nepoužívajú len palety, pretože má pevnú konštrukciu a na obloženie sa používa všetok palety. Je to skutočne veľmi profesionálny dizajn.

ako urobiť drevený domček pre deti jednoduchý

DETSKÝ DOM S DVOCH VÝŠKAMI

Detský domček vieme vyrobiť aj pre najmenších v dvoch výškach.

detský domček vyrobený z drevených paliet

QUAINTERSKÉ PIRÁTSKE DUPÁ

Tento veľkolepý dizajn malebného detského domčeka sme si nechali na koniec. Naozaj je dokonale integrovaný a má všetky prvky, aby tam naše deti mohli stráviť hodiny hraním.

ako postaviť domček pre deti

Materiály na stavbu vášho paletového domčeka pre deti

Vzhľadom na jednoduchosť ich dizajnu si stavba domov s drevenými paletami vyžaduje iba tento prvok. Avšak drevo, z ktorého sú palety vyrobené môže byť nedostatočné v závislosti od typu domu, ktorý chceme postaviť pre najmenších.

Preto tu je stručný zoznam všetkých materiálov, ktoré by ste mohli použiť, a to tých základných, ako aj tých, ktoré sú voliteľné podľa tvoj dizajn:

  • Drevené palety.
  • Plastové plachty.
  • Plastové dosky.
  • Hardvér.
  • Pánty na vytvorenie dverí a okien.
  • Vŕtanie a hmoždinky.

Hovoríme o jednoduchých materiáloch, prvkoch, ktoré už mnohí z nás doma majú. V prípade drevených paliet je nevyhnutné, aby ste si vybrali tie, ktoré sú v perfektnom stave, .

Zaujímavou a odporúčanou radou by bolo mať aj brúsku, ktorá vám umožní odstrániť akúkoľvek nedokonalosť drevených dosiek, ktorá budete používať na vytvorenie stien a podlahy alebo dokonca stropu.

Začnite s krokmi na začatie vytvárania svojho paletového domčeka pre deti

Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je vydláždiť pôdu, na ktorej chcete postaviť dom z paliet. Ak máte rovný povrch , získate čas.V opačnom prípade uistite sa, že ste odstránili nerovnosti a aby povrch nebol náchylný na nestabilitu pri budúcich dažďoch alebo iných podmienkach.

paletový domček

Mnohí začínajú stavbu s podlahou vyrobenou aj z drevených paliet, ale odporúčame vám to nerobiť. Ak je základňa betónová, lepšie. Získate stabilitu a konštrukcia vydrží dlhšie.

Nezabudnite, že používate drevené lamely z paliet, ktorých vlastnosti nie sú najlepšie, aby vydržali v priebehu času. Hoci neznesú veľkú záťaž, vonkajšie faktory, ako sú teploty, vlhkosť a vietor, môžu dom postupne zhoršovať

Je dôležité považovať ho za paletový domček pre deti, bezpečnú, ale časom podliehajúcu skaze. Pokiaľ váš projekt nezahŕňa izoláciu, ochranu dreva a ďalšie prvky, ktoré umožňujú jeho dlhšie uchovanie.

Teraz už nemáte žiadne ospravedlnenie, aby ste začali s výstavbou. A ak ste nadšení pre palety a ich možnosti, možno vás bude zaujímať aj začlenenie prenosného paletového kurníka do vašej záhrady, udržateľného spôsobu starostlivosti o prostredie a zvieratá.

Ako už vieme, existuje veľa možností, ako robiť veci s paletami doma, už predtým sme v blogu videli, ako by sme mohli vyrobiť pojazdný kurník s paletami alebo dokonca ako urobiť bazén s paletami krok za krokom. Dúfame, že vás tieto zelené nápady motivujú a povzbudia vás, aby ste si z paliet vyrobili malý domček alebo chatku pre deti.

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: