Tipy do záhrady

5 vianočných domácich majstrov s recyklovanými materiálmi

5 vianočných domácich majstrov s recyklovanými materiálmi
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Vianoce sú oveľa lepšie, ak sú s recyklovanými alebo vlastnoručne vyrobenými ozdobami. V iných článkoch sme videli, ako by sme si mohli vyrobiť snehuliaka na ozdobenie nášho domu a tiež nápady, ako veľmi jednoducho vyrobiť vianočné stromčeky a s veľmi lacnými a dostupnými materiálmi vám v tomto článku chceme ukázať 5 DIY na Vianoce s recyklovaným materiálom Existuje niekoľko vianočných ozdôb na stromček a pár drobností veci na ozdobenie recyklovaných tubusov z kartónu, časopisov a iných materiálov, ktoré máte doma.

V jednom z najúspešnejších a najjednoduchších remesiel je recyklácia časopisu a výroba vianočného stromčeka, ktorý je ideálny na ozdobenie akéhokoľvek kúta domu, dokonca môžeme dať niekoľko stromčekov s rôznymi ozdobami.

Určite sa vám povaľujú papierové kartónové rúrky z toaletného papiera, ktoré sme pri inej príležitosti použili na výrobu semien alebo roliek z kuchynského papiera, pretože s nimi môžete vyrábať ozdoby na vianočný stromček super cool! Vo videu vám dávam niekoľko nápadov, ktoré určite využijete v praxi.

Máte silikónovú pištoľ? Vedeli ste, že sa s ním dá vyrobiť množstvo dekorácií? Vyrobila som snehovú vločku, ale ak dáte voľnú ruku svojej fantázii, môžete vyrobiť veľa rôznych ozdôb technikou, ktorú ukazujem vo videu a váš vianočný stromček bude vyzerať skvele!

Môžeme vyrobiť veľa dekorácií s použitím prírodných prvkov, ako sú ananásy atď. V tomto prípade s pár paličkami na poli a ja som vytvoril veľmi originálnu hviezdu so svetielkami, ktorá vyzerá skvele na dekoráciu domu.

Skontrolujte náš príspevok, kde vysvetľujeme, ako vyrobiť originálne vianočné vence z recyklovaných a ekologických materiálov.

Ak sa vám všetky tieto nápady páčia, pozrite si video a uvidíte, aké ľahké je vyrobiť vianočné ozdoby z recyklovaného materiálu! Tiež, ak vás napadne nejaké iné remeslo, ktoré by ste mohli urobiť tieto Vianoce s recyklovanými materiálmi, neváhajte a zanechajte ho v komentároch a podeľte sa oň so zelenými nápadmi

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: