D I Y

Environmentálna revolúcia: Koniec benzínového motora

Environmentálna revolúcia: Koniec benzínového motora
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Tata Motors je indická spoločnosť zaoberajúca sa motormi a taxíkmi, ktorá navrhla dokonalý motor vozidla, ktorý je schopný práca so vzduchom V Indii sa už predávajú, pretože zámerom je zabrániť ďalšiemu nárastu znečistenia v krajinách, ktoré sa ešte len rozvíjajú. Je to niečo dobré, „pekné“ a lacné, keďže sa predávajú od 6000 €, čo je prijateľná cena, ak ju porovnáme s inými neznečisťujúcimi vozidlami. Okrem toho, že je úplne priateľský k životnému prostrediu a funkčný.

Auto sa volá Tata Mini Cat a dosahuje rýchlosť 100 km/h, nie je to veľká rýchlosť, ale myslí na veľké mestá, kde sa nemôžete pohybovať tak rýchlo a nepotrebujete dlhé cesty pre svoju autonómiu.

tata-mini-mačka

Jeho prevádzka je veľmi jednoduchá, ale zároveň zložitá, pretože piesty motora sa okrem čistého vzduchu pohybujú aj stlačeným vzduchom, ktorý je vytlačený cez výfukové potrubie, sa opätovne používa ako klimatizácia! Ďalší spôsob, ako využiť odpad a premeniť ho na niečo jedinečné.

príloha

Kontaminácia v týchto rozvojových krajinách je taká, že Každý rok zomrie viac ako 900 000 ľudíTata Motors našla dobré riešenie, ktoré aj keď má stále nejaké „hacky“, je skvelým krokom k zlepšeniu prostredia. Pre túto spoločnosť však nebolo všetko ľahké, pretože veľké ropné spoločnosti jej nedávajú súhlas so stratami, ktoré môže spôsobiť. Tri dni pred jej spustením jeden z jej manažérov (Karl Slym-DEP) podozrivo zomrel v Thajsku, pričom mu bola pripisovaná samovražda Ako si chcel vziať život v jednej zo svojich najlepších chvíľ? Skrátka od Ideas Verdes dúfame, že to krutá udalosť nám nezabráni zastaviť spoločnosť, aby pokračovala vo výskume a zlepšovaní projektu.

Čo si myslíte o tomto nápade? Má to podľa vás budúcnosť? Zanechajte svoj názor v komentároch.

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: