D I Y

Montované drevodomy zmontované za 14 dní a za menej ako 60 000 €

Montované drevodomy zmontované za 14 dní a za menej ako 60 000 €
Admin

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Trh s nehnuteľnosťami je nestály, mení sa a vyvíja frenetickým tempom A nehovoríme to len kvôli ceny, ale kvôli veľkému množstvu trendov a štýlov, ktoré vznikajú podľa preferencií spoločnosti. Modulárny koncept, konkrétne montované drevodomy, sa teší čoraz väčšej obľube a prezentuje sa nám ako veľmi zaujímavá možnosť.

montované drevené domy

Dnes sa zameriame na nich, ich rastúcu slávu a výhody, ktoré poskytujú.Slogan „Šťastný život v útulnom dome“ je jasnou narážkou na tému, ktorou sa dnes zaoberáme. A je to tým, že spoločnosti ako estónske Norges Hus videli, ako rastúci dopyt po ich prefabrikovaných modeloch demonštruje trend, ktorý v r. Španielsko sa to ešte len začalo

Ak ste nadšení pre modulárne domy, máte záujem vyskúšať si ich výhody alebo sa len chcete dozvedieť niečo viac o čudujem sa, že inžinierstvo teraz ponúka, zostaňte s nami, pretože to, čo vám ukážeme, vás očarí.

Montované domy, čoraz zaujímavejší koncept

Okrem dobre známych dôvodov a tvrdení, prečo sa tento typ bývania umiestnil ako veľmi zaujímavá možnosť, tradičný dom vníma svoju dominanciu na trhu ako ohrozenú real estate vďaka flexibilite a nekonečnosti kombinácií a prispôsobiteľných aspektov, ktoré tieto moduly ponúkajú.

Prefabrikované drevené domy výrazne znížiť náklady, ak ste mali obmedzený rozpočet na kúpu domu, teraz sa možnosti znásobujú nič viac skontrolujte ako za tie isté peniaze teraz získate prístup k mnohým ďalším výhodám a vybavenosti.

lacné montované drevené domy

To však nie je všetko, jeho revolúciu na realitnom trhu motivujú aj stále kratšie výrobné časy, ako aj rýchlosť jeho zhromaždenia. Okrem toho hovoríme o koncepte bývania, v ktorom sa kupujúci môže aktívne podieľať na jeho návrhu, pridať alebo upraviť akýkoľvek detail, ktorý zváži.

S až tromi poschodiami a povrchovou úpravou, ktorá spája modernosť s vintage, sú modely Norges Hus obzvlášť špeciálne a žiadané. A nielen pre tieto vlastnosti, ale aj pre samotnú kvalitu dreva použitého počas výrobného procesu, špeciálne vybraného na izoláciu a odolnosť.

Ekologické domy za menej ako 200 eur - Superadobe

Výhody montovaných drevodomov

Doteraz sme vyššie videli hlavné kvality, pre ktoré tento typ modulárneho bývania sa teší rastúcemu dopytu a popularite. Tu však jeho zázraky nekončia, keďže sa môžeme tešiť aj z:

  • Menej odpadu. Ako v procese výstavby domu, tak aj v charakteristikách použitých materiálov. Montovaný dom tohto typu produkuje menej odpadu, čo je v sektore skutočne potrebné a cenené.
  • Lacnejšie. Jeho vlastný modulárny charakter umožňuje úsporu nákladov, a to ako pri výbere materiálov, tak aj v procese montáže. Niečo, čo bude mať pozitívny vplyv na váš rozpočet.
  • Úspora energie. V súčasnosti kvalita použitých materiálov umožňuje zvýšiť energetickú účinnosť, izolovať od chladu v zime a udržať teplo pod kontrolou počas letných mesiacov.
  • Rýchla montáž. Oveľa rýchlejšie ako akákoľvek bežná práca. Montované domy sa montujú modulárne, čo šetrí prácu a čas pri ich výstavbe.
  • Trvalosť. Jeho údržba je oveľa menšia ako v bežnom dome. Tým, že sa rozlúčime s betónom a inými ťažšími a drahšími predmetmi, už sa nemusíme báť, že ušetríme na budúce opravy.

Hovoríme o novom koncepte montovaných domov, domov navrhnutých tak, aby podporovali pohodlie a vyhýbali sa starostiam. Čo ak dom začne horieť? Budeme mať ohňovzdorné vrstvy, ktoré zabránia šíreniu plameňov v prípade požiaru.

Drevený model montovaného domu

Výber najlepších montovaných drevodomov

Hoci začali ako možnosť pre druhý domov, v súčasnosti vidíme, že pre mnohých sú už prvou možnosťou a tradičné domovy zanechávajú za sebou. V tomto prípade Norges Hus má vo svojom katalógu 39 rôznych modelov, na ktorých môžete začať náš nový projekt.

Na tomto type modulových domov je dobré, že okrem všetkého, čo sme vám už ukázali, v budúcnosti sa dajú rozšíriť V závislosti od pozemku, ktorý máme k dispozícii, môžeme pridať nové moduly na zväčšenie vnútorného priestoru a nových miestností či miestností.

Montované domy

Všetky možnosti navrhované spoločnosťou Norges Hus majú priemerne 160 metrov štvorcových, energetickú certifikáciu A+++ a rôzne kombinácie medzi 1 a 3 poschodiami . Počítajte ich všetky s superodolným drevovláknitým obkladom a veľkými oknami pre maximalizáciu pocitu priestrannosti.

A ak existuje niečo, čo mnohých motivovalo rozhodnúť sa pre tento inovatívny koncept bývania, ktorý začína na priemerne 54 000 eur bez DPH , je jednoduchosť a rýchlosť, s akou sa môžete pohybovať. Už za pár týždňov od spustenia projektu budeme mať kľúče v rukách na začatie novej etapy v oveľa udržateľnejšom a vhodnejšom prostredí podľa nášho vkusu a preferencií Znie to dobre, však?

zdieľať tento nápad

Pomôžte rozvoju stránky a zdieľajte článok s priateľmi!

Odporúčaná

Táto stránka v iných jazykoch: